WARA Queens Prize meeting 2021 Results

Match 22 - Aggregate - WARA Grand Aggregate

Place Last Name Preferred Name Club State Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA 789.84
2 Craigie Garry Yarloop WA SP 775.58
3 Sakich Steven Mundaring WA 773.64
4 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 767.65
5 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 765.76
6 Felton David Albany WA V SV 765.63
7 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 763.61
8 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 763.49
9 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 761.65
10 Green Micheal Kambalda 288 WA V 760.51
11 Joyce Paul Mundaring 41 WA 758.54
12 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 757.53
13 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 756.46
14 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 755.62
15 Craigie Molly Yarloop L U J 755.46
16 McDONALD Shayne Albany WA 754.61
17 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 742.45
18 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 742.39
19 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 741.45
20 Turner Graeme Mundaring WA V SV 739.49
21 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 736.47
22 Martin David City of Subiaco WA V SV 735.48
23 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 735.42
24 Peacock Robert Beverley 10 WA 732.41
25 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 726.39
26 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 720.34
27 Jeffery Tyler Albany U 719.44
28 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 656.25
Division F Standard Open
1 Kempton Warren Carnarvon 918.58
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 910.49
3 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 909.53
4 Sweetman Gregory Carnarvon 906.51
5 Keogh Catherine Beverley WA L 899.43
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 894.45
7 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 893.43
8 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 887.29
9 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 882.42
10 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 876.32
11 Williams Winki Carnarvon V 875.41
12 Moore James Wurgabup WA V SV PP 861.26
13 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 852.23
14 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 849.24
15 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 848.26
16 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 840.15
17 Bryan Hugh Moora 92 WA V 833.24
18 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 801.20
Division 1
1 Moore John Boulder WA 789.84
2 Craigie Garry Yarloop WA SP 775.58
3 Sakich Steven Mundaring WA 773.64
4 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 767.65
5 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 765.76
6 Felton David Albany WA V SV 765.63
7 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 763.61
8 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 761.65
9 Green Micheal Kambalda 288 WA V 760.51
11 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 756.46
12 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 755.62
13 McDONALD Shayne Albany WA 754.61
14 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 742.39
15 Turner Graeme Mundaring WA V SV 739.49
Division 2
1 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 763.49
2 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 757.53
3 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 726.39
3 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 742.45
4 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 741.45
5 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 736.47
6 Martin David City of Subiaco WA V SV 735.48
7 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 735.42
10 Joyce Paul Mundaring 41 WA 758.54
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop L U J 755.46
2 Peacock Robert Beverley 10 WA 732.41
4 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 656.25
8 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 720.34
9 Jeffery Tyler Albany U 719.44
F Standard-A
1 Kempton Warren Carnarvon 918.58
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 910.49
3 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 909.53
4 Sweetman Gregory Carnarvon 906.51
5 Keogh Catherine Beverley WA L 899.43
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 894.45
7 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 893.43
10 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 876.32
F Standard-B
1 Williams Winki Carnarvon V 875.41
2 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 849.24
3 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 848.26
4 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 840.15
5 Bryan Hugh Moora 92 WA V 833.24
6 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 801.20
8 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 887.29
9 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 882.42
11 Moore James Wurgabup WA V SV PP 861.26
12 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 852.23
F Open
1 Bunyan Brett Boddington WA 940.80
2 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 935.77
3 Kinnear Bob Boddington WA V SV 933.73
4 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 930.71
5 Viviers Martin Esperance 154 WA 909.58
6 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 880.40
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA V SV 871.34
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA 919.66
2 Hallam Bill Beverley WA 912.44
3 Pratt Brendan Moora 895.47
4 Brown Roger Waroona 891.44
5 Estermann Walter Beverley WA V 887.36
6 Brown Steven Waroona 256 WA 870.26
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 785.84
2 Timms Alex Perth Fremantle WA V 779.75
3 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA T 762.58

Match 21 - Aggregate - Queens Prize Meeting

Place Last Name Preferred Name Club State Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA 469.53
2 Sakich Steven Mundaring WA 463.38
3 Craigie Garry Yarloop WA SP 461.34
4 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 459.40
5 Carlsen Gary Albany 19 WA V 459.38
6 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 459.36
7 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 458.31
8 Green Micheal Kambalda 288 WA V 455.34
9 Felton David Albany WA V SV 454.40
10 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 454.38
11 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 452.44
12 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 451.34
13 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 451.25
14 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 450.32
15 Joyce Paul Mundaring 41 WA 450.29
16 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 447.41
17 Craigie Molly Yarloop L U J 446.24
18 Dods Colin City of Subiaco WA V SV L 443.27
19 McDONALD Shayne Albany WA 442.32
20 Peacock Robert Beverley 10 WA 442.28
21 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 441.27
22 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 440.24
23 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 439.27
24 Turner Graeme Mundaring WA V SV 438.26
25 Craigie Jessie Yarloop L U J 438.25
26 Harris Coen Chapman Valley WA U J 437.27
27 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 437.23
28 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 435.25
29 Martin David City of Subiaco WA V SV 434.32
30 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 424.16
31 Jeffery Tyler Albany U 421.28
32 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 421.20
33 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 412.21
34 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 391.17
Division F Standard Open
1 Kempton Warren Carnarvon 553.39
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 549.34
3 Sweetman Gregory Carnarvon 545.31
4 Keogh Catherine Beverley WA L 544.31
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 541.37
6 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 535.26
7 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 533.30
8 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 533.21
9 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA SV 532.25
10 Andrews Chris City of Subiaco 525.22
11 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 524.18
12 Williams Winki Carnarvon V 522.20
13 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 517.26
14 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 517.15
15 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 508.17
16 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 507.13
17 Moore James Wurgabup WA V SV PP 505.13
18 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 505.10
19 Whittemore Tony City of Subiaco WA V SV 504.17
20 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 501.9
21 Bryan Hugh Moora 92 WA V 499.11
22 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 466.6
Division 1
1 Moore John Boulder WA 469.53
2 Sakich Steven Mundaring WA 463.38
3 Craigie Garry Yarloop WA SP 461.34
4 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 459.40
5 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 459.36
6 Green Micheal Kambalda 288 WA V 455.34
7 Felton David Albany WA V SV 454.40
8 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 454.38
9 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 452.44
10 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 451.25
11 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 447.41
12 McDONALD Shayne Albany WA 442.32
13 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 440.24
14 Turner Graeme Mundaring WA V SV 438.26
Division 2
1 Carlsen Gary Albany 19 WA V 459.38
2 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 458.31
3 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 451.34
4 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 450.32
5 Joyce Paul Mundaring 41 WA 450.29
6 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 441.27
7 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 439.27
8 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 437.23
9 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 435.25
10 Martin David City of Subiaco WA V SV 434.32
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop L U J 446.24
2 Dods Colin City of Subiaco WA V SV L 443.27
3 Peacock Robert Beverley 10 WA 442.28
4 Craigie Jessie Yarloop L U J 438.25
5 Harris Coen Chapman Valley WA U J 437.27
6 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 424.16
7 Jeffery Tyler Albany U 421.28
8 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 421.20
9 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 412.21
10 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 391.17
F Standard-A
1 Kempton Warren Carnarvon 553.39
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 549.34
3 Sweetman Gregory Carnarvon 545.31
4 Keogh Catherine Beverley WA L 544.31
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 541.37
6 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 535.26
7 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 533.30
8 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 533.21
9 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA SV 532.25
F Standard-B
1 Andrews Chris City of Subiaco 525.22
2 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 524.18
3 Williams Winki Carnarvon V 522.20
4 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 517.26
5 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 517.15
6 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 508.17
7 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 507.13
8 Moore James Wurgabup WA V SV PP 505.13
9 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 505.10
10 Whittemore Tony City of Subiaco WA V SV 504.17
11 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 501.9
12 Bryan Hugh Moora 92 WA V 499.11
13 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 466.6
F Open
1 Bunyan Brett Boddington WA 563.52
2 Whittleton Craig Boddington 560.41
3 Kinnear Bob Boddington WA V SV 558.46
4 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 558.40
5 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 553.46
6 Viviers Martin Esperance 154 WA 543.38
7 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 543.27
8 Piper Bruce Geraldton Greenough WA V SV 542.26
9 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 529.23
10 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 525.27
11 Tamblyn Mark Port Hedland 522.20
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA 558.44
2 Pratt Brendan Moora 547.34
3 Hallam Bill Beverley WA 545.31
4 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 541.26
5 Brown Roger Waroona 537.35
6 Estermann Walter Beverley WA V 530.20
7 Brown Steven Waroona 256 WA 529.17
8 Dickenson Judy Mundaring L 519.21
9 Whittemore Anna City of Subiaco WA V SV L 513.22
10 Foley Evan Kambalda 489.11
Hunter Division
1 Timms Alex Perth Fremantle WA V 470.50
2 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 467.53
3 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA T 462.38
4 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 454.37

Match 20 - Aggregate - The Jim Williams Memorial Aggregate

Place Last Name Preferred Name Club State Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA 123.13
2 Sakich Steven Mundaring WA 121.10
3 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 120.13
4 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 120.7
5 Craigie Garry Yarloop WA SP 119.5
6 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 118.8
7 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 117.7
8 Carlsen Gary Albany 19 WA V 116.10
9 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 116.9
10 Joyce Paul Mundaring 41 WA 116.7
11 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 115.8
12 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 115.4
13 Felton David Albany WA V SV 114.12
14 Green Micheal Kambalda 288 WA V 114.10
15 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 114.6
16 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 112.9
17 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 112.6
18 Craigie Molly Yarloop L U J 112.4
19 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 111.12
20 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 111.6
21 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 111.5
22 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 111.5
23 Craigie Jessie Yarloop L U J 111.4
24 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 110.6
25 Peacock Robert Beverley 10 WA 110.6
26 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 109.7
27 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 108.3
28 McDONALD Shayne Albany WA 106.8
29 Dods Colin City of Subiaco WA V SV L 106.5
30 Turner Graeme Mundaring WA V SV 105.6
31 Martin David City of Subiaco WA V SV 102.6
32 Harris Coen Chapman Valley WA U J 101.6
33 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 98.4
34 Jeffery Tyler Albany U 97.3
35 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 95.2
36 Cromb Michael Mundaring 41 WA 44.2
Division F Standard Open
1 Kempton Warren Carnarvon 145.10
2 Keogh Catherine Beverley WA L 143.7
3 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 142.7
4 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 142.4
5 Sweetman Gregory Carnarvon 141.8
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 141.7
7 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 141.4
8 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 140.8
9 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 140.5
10 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 140.5
11 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 140.5
12 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 138.3
13 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA SV 137.7
14 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 136.4
15 Moore James Wurgabup WA V SV PP 135.2
16 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 133.6
17 Williams Winki Carnarvon V 131.4
18 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 129.1
19 Andrews Chris City of Subiaco 128.2
20 Bryan Hugh Moora 92 WA V 126.1
21 Whittemore Tony City of Subiaco WA V SV 125.4
22 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 118.2
Division 1
1 Moore John Boulder WA 123.13
2 Sakich Steven Mundaring WA 121.10
3 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 120.13
4 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 120.7
5 Craigie Garry Yarloop WA SP 119.5
6 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 117.7
7 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 116.9
8 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 115.8
9 Felton David Albany WA V SV 114.12
10 Green Micheal Kambalda 288 WA V 114.10
11 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 111.12
12 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 110.6
13 McDONALD Shayne Albany WA 106.8
14 Turner Graeme Mundaring WA V SV 105.6
Division 2
1 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 118.8
2 Carlsen Gary Albany 19 WA V 116.10
3 Joyce Paul Mundaring 41 WA 116.7
4 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 115.4
5 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 114.6
6 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 112.9
7 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 111.6
8 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 111.5
9 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 111.5
10 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 109.7
11 Martin David City of Subiaco WA V SV 102.6
12 Cromb Michael Mundaring 41 WA 44.2
Division 3
1 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 112.6
2 Craigie Molly Yarloop L U J 112.4
3 Craigie Jessie Yarloop L U J 111.4
4 Peacock Robert Beverley 10 WA 110.6
5 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 108.3
6 Dods Colin City of Subiaco WA V SV L 106.5
7 Harris Coen Chapman Valley WA U J 101.6
8 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 98.4
9 Jeffery Tyler Albany U 97.3
10 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 95.2
F Standard-A
1 Kempton Warren Carnarvon 145.10
2 Keogh Catherine Beverley WA L 143.7
3 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 142.7
4 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 142.4
5 Sweetman Gregory Carnarvon 141.8
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 141.7
7 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 140.5
8 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 140.5
9 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA SV 137.7
F Standard-B
1 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 141.4
2 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 140.8
3 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 140.5
4 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 138.3
5 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 136.4
6 Moore James Wurgabup WA V SV PP 135.2
7 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 133.6
8 Williams Winki Carnarvon V 131.4
9 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 129.1
10 Andrews Chris City of Subiaco 128.2
11 Bryan Hugh Moora 92 WA V 126.1
12 Whittemore Tony City of Subiaco WA V SV 125.4
13 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 118.2
F Open
1 Bunyan Brett Boddington WA 150.13
2 Kinnear Bob Boddington WA V SV 148.11
3 Whittleton Craig Boddington 147.10
4 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 146.7
5 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 143.11
6 Piper Bruce Geraldton Greenough WA V SV 142.7
7 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 141.6
8 Viviers Martin Esperance 154 WA 135.7
9 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 133.2
10 Tamblyn Mark Port Hedland 132.2
11 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 126.5
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA 148.12
2 Brown Roger Waroona 144.13
3 Hallam Bill Beverley WA 144.6
4 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 139.4
5 Pratt Brendan Moora 138.5
6 Estermann Walter Beverley WA V 135.3
7 Brown Steven Waroona 256 WA 131.4
8 Whittemore Anna City of Subiaco WA V SV L 124.1
9 Foley Evan Kambalda 121.2
10 Dickenson Judy Mundaring L 120.1
Hunter Division
1 Timms Alex Perth Fremantle WA V 123.10
2 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA T 122.6
3 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 120.15
4 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 116.5
5 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 56.3

Match 19 - The John Fairbairn 900/900m - John Fairbairn 900/900m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA 555V45VVV55V54V 73.6
2 Donovan Graham Esperance 154 WA 55V544555VV5V55 V SV 73.4
3 McSHANE Warren City of Subiaco WA VV5VV44V55V4V5V V 72.8
4 Sakich Steven Mundaring WA VV555V54454VV55 72.5
5 Craigie Garry Yarloop WA 4V5454V5V55545V SP 71.4
6 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 5V4552555V54VV5 V SP 70.4
7 Milentis Mark Manjimup 137 WA 3V555445555V554 SP 70.2
8 Carlsen Gary Albany 19 WA VVVV454V45VV4V3 V 69.8
9 Frehner Ian City of Subiaco WA 544554VV5445544 V SV 68.2
10 Felton David Albany WA VV434V55454V3VV V SV 67.6
11 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 3554V55V5V2454V 67.4
12 Samuel Kerry City of Subiaco WA 533554V4V45545V V SV 67.3
13 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 53544V554444V55 67.2
14 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA V454554555V5235 67.2
15 Dods Allan City of Subiaco WA 55VVV553V42V2VV V SV 66.7
16 Craigie Jessie Yarloop 54V43VV5453553V L U J 66.4
17 Joyce Paul Mundaring 41 WA V554V54V5532V44 66.4
18 Craigie Molly Yarloop 55554545342V54V L U J 66.2
19 Green Micheal Kambalda 288 WA 5VV42V5V5343V45 V 65.5
20 Dods Colin City of Subiaco WA 4V354V35455V34V V SV L 65.4
21 Farrell Michael South Perth 7 WA 4V555VV4V405355 V SV SP 65.4
22 Whisson Bradley City of Subiaco WA 5V3VV4553455443 V 65.3
23 Craigie Margaret Yarloop WA V444V34544VV453 L SP 64.4
24 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 4V53435455V2544 63.2
25 Peacock Robert Beverley 10 WA 54335543554543V 63.1
26 Watkins Peter City of Subiaco WA 4435555444V3543 V SV SP 63.1
27 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V5VV45433V43V32 V 61.5
28 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 224535553553V4V V 61.2
29 Eaton Merv Northam 106 WA 253V4342V5544V4 V SV 60.3
30 Turner Graeme Mundaring WA 524V34343V43V45 V SV 59.3
31 McDONALD Shayne Albany WA 5V31543254544V3 58.2
32 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 23V445335423455 57.1
33 Martin David City of Subiaco WA 25V334V43543424 V SV 56.2
34 Jeffery Tyler Albany 14443V454432342 U 52.1
35 Harris Coen Chapman Valley WA 342344533443442 U J 52.0
Division F Standard Open
1 Kempton Warren Carnarvon 5X566XXX6X5X6X5 86.7
2 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA X5X666XX5655X56 V 85.5
3 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 56XXX5555X6656X V SV 84.5
4 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5556555666X66X6 V SV 84.2
5 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 556X65656X56656 84.2
6 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 66X56565X566556 84.2
7 Reid Mahlon Boddington 214 WA X56654X566XX565 V SV SP 83.4
8 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 65555XX66X55656 83.3
9 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5556566X55X66X5 83.3
10 Keogh Catherine Beverley WA X65XX5665555665 L 83.3
11 Blechynden Denis Beverley 10 WA 55XX65566655566 V SV 83.2
12 Alford David Bassendean Bellevue WA 65655655X566665 V SV 83.1
13 Sweetman Gregory Carnarvon X66XX565555456X 82.4
14 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 5XX6X6656555555 82.3
15 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA X64656554XX446X SV 79.4
16 Bryan Hugh Moora 92 WA 66556555545X565 V 79.1
17 Moore James Wurgabup WA 655655656555654 V SV PP 79.0
18 Williams Winki Carnarvon 4554555566XX565 V 78.2
19 Littlely David Bassendean Bellevue WA XX46545336X5656 V SV 76.3
20 Andrews Chris City of Subiaco 454565545555X56 75.1
21 Whittemore Tony City of Subiaco WA 4X5XX4444556553 V SV 72.3
22 Carver Neil City of Subiaco WA 5245X4454652X65 V SV 69.2
Division 1
1 Moore John Boulder WA 555V45VVV55V54V 73.6
2 McSHANE Warren City of Subiaco WA VV5VV44V55V4V5V V 72.8
3 Sakich Steven Mundaring WA VV555V54454VV55 72.5
4 Craigie Garry Yarloop WA 4V5454V5V55545V SP 71.4
5 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 5V4552555V54VV5 V SP 70.4
6 Milentis Mark Manjimup 137 WA 3V555445555V554 SP 70.2
7 Felton David Albany WA VV434V55454V3VV V SV 67.6
8 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 3554V55V5V2454V 67.4
9 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA V454554555V5235 67.2
10 Green Micheal Kambalda 288 WA 5VV42V5V5343V45 V 65.5
11 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V5VV45433V43V32 V 61.5
12 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 224535553553V4V V 61.2
13 Turner Graeme Mundaring WA 524V34343V43V45 V SV 59.3
14 McDONALD Shayne Albany WA 5V31543254544V3 58.2
Division 2
1 Donovan Graham Esperance 154 WA 55V544555VV5V55 V SV 73.4
2 Carlsen Gary Albany 19 WA VVVV454V45VV4V3 V 69.8
3 Frehner Ian City of Subiaco WA 544554VV5445544 V SV 68.2
4 Samuel Kerry City of Subiaco WA 533554V4V45545V V SV 67.3
5 Dods Allan City of Subiaco WA 55VVV553V42V2VV V SV 66.7
6 Joyce Paul Mundaring 41 WA V554V54V5532V44 66.4
7 Farrell Michael South Perth 7 WA 4V555VV4V405355 V SV SP 65.4
8 Whisson Bradley City of Subiaco WA 5V3VV4553455443 V 65.3
9 Craigie Margaret Yarloop WA V444V34544VV453 L SP 64.4
10 Watkins Peter City of Subiaco WA 4435555444V3543 V SV SP 63.1
11 Martin David City of Subiaco WA 25V334V43543424 V SV 56.2
Division 3
1 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 53544V554444V55 67.2
2 Craigie Jessie Yarloop 54V43VV5453553V L U J 66.4
3 Craigie Molly Yarloop 55554545342V54V L U J 66.2
4 Dods Colin City of Subiaco WA 4V354V35455V34V V SV L 65.4
5 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 4V53435455V2544 63.2
6 Peacock Robert Beverley 10 WA 54335543554543V 63.1
7 Eaton Merv Northam 106 WA 253V4342V5544V4 V SV 60.3
8 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 23V445335423455 57.1
9 Jeffery Tyler Albany 14443V454432342 U 52.1
10 Harris Coen Chapman Valley WA 342344533443442 U J 52.0
F Standard-A
1 Kempton Warren Carnarvon 5X566XXX6X5X6X5 86.7
2 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA X5X666XX5655X56 V 85.5
3 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 556X65656X56656 84.2
4 Reid Mahlon Boddington 214 WA X56654X566XX565 V SV SP 83.4
5 Keogh Catherine Beverley WA X65XX5665555665 L 83.3
6 Blechynden Denis Beverley 10 WA 55XX65566655566 V SV 83.2
7 Sweetman Gregory Carnarvon X66XX565555456X 82.4
8 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 5XX6X6656555555 82.3
9 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA X64656554XX446X SV 79.4
F Standard-B
1 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 56XXX5555X6656X V SV 84.5
2 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5556555666X66X6 V SV 84.2
3 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 66X56565X566556 84.2
4 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 65555XX66X55656 83.3
5 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5556566X55X66X5 83.3
6 Alford David Bassendean Bellevue WA 65655655X566665 V SV 83.1
7 Bryan Hugh Moora 92 WA 66556555545X565 V 79.1
8 Moore James Wurgabup WA 655655656555654 V SV PP 79.0
9 Williams Winki Carnarvon 4554555566XX565 V 78.2
10 Littlely David Bassendean Bellevue WA XX46545336X5656 V SV 76.3
11 Andrews Chris City of Subiaco 454565545555X56 75.1
12 Whittemore Tony City of Subiaco WA 4X5XX4444556553 V SV 72.3
13 Carver Neil City of Subiaco WA 5245X4454652X65 V SV 69.2
F Open
1 Bunyan Brett Boddington WA XXXX6666X6X6X6X 90.8
2 Kinnear Bob Boddington WA 56XXX66XX65XX66 V SV 88.7
3 Whittleton Craig Boddington 6656X5666X6X6X6 88.4
4 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 566666655X56X66 86.2
5 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA XXX55XX66666654 85.5
6 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 66X665X65666554 V SV 84.2
7 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 5X6566X65556655 83.2
8 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 64556655646555X 79.1
9 Tamblyn Mark Port Hedland 6555665436X5564 77.1
10 Viviers Martin Esperance 154 WA 54566X5445X5555 76.2
11 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 54466XX54333555 70.2
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA 6666X5X6X66XX6X 89.6
2 Hallam Bill Beverley WA 6X55X666X555666 85.3
3 Brown Roger Waroona 666655X55556X6X 84.3
4 Pratt Brendan Moora 654664X56X5666X 83.3
5 Estermann Walter Beverley WA 46X55665X6X6555 V 82.3
6 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 4566X6655655665 82.1
7 Brown Steven Waroona 256 WA 5566X65655X4465 80.2
8 Foley Evan Kambalda 26454654566XX66 77.2
9 Dickenson Judy Mundaring 445565445656356 L 73.0
10 Whittemore Anna City of Subiaco WA 53334556665654X V SV L 72.1
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 5V5VV5V5V5VVV55 75.8
2 Timms Alex Perth Fremantle WA 555VVVVV5V45555 V 74.6
3 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 5555V545555V55V T 74.3
4 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 55555V345455555 71.1
5 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue VV43V5325325540 56.3

Match 18 - The Kevin Craigie Memorial 800/900m - The Kevin Craigie Memorial 800/900m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA VV5V5VVV5V 50.7
2 Filgate Gary Geraldton Greenough WA VV5VVVVV55 V 50.7
3 Milentis Mark Manjimup 137 WA VV5555VV5V SP 50.5
4 Joyce Paul Mundaring 41 WA V5555VV555 50.3
5 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 55VVV55555 50.3
6 Harris Coen Chapman Valley WA VVV5554VVV U J 49.6
7 Green Micheal Kambalda 288 WA 5VV5VV545V V 49.5
8 Sakich Steven Mundaring WA V55VV5V54V 49.5
9 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 555V5V4VV5 V 49.4
10 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 554VVVV4VV 48.6
11 McDONALD Shayne Albany WA V5VV3V5VV5 48.6
12 McSHANE Warren City of Subiaco WA 55VVV5V35V V 48.5
13 Watkins Peter City of Subiaco WA 45V55V4V5V V SV SP 48.4
14 Craigie Garry Yarloop WA 445555555V SP 48.1
15 Samuel Kerry City of Subiaco WA 54555555V4 V SV 48.1
16 Felton David Albany WA 55VVVVV43V V SV 47.6
17 Peacock Robert Beverley 10 WA 53VV5VV5V4 47.5
18 Carlsen Gary Albany 19 WA 454V5545V5 V 47.2
19 Craigie Margaret Yarloop WA 54V5355555 L SP 47.1
20 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 4VVVV4V355 V SP 46.5
21 Frehner Ian City of Subiaco WA 4444V5VV5V V SV 46.4
22 Martin David City of Subiaco WA V5V355V4V4 V SV 46.4
23 Whisson Bradley City of Subiaco WA 44V45V45V5 V 46.3
24 Turner Graeme Mundaring WA 545VV5V543 V SV 46.3
25 Dods Allan City of Subiaco WA 55V554444V V SV 46.2
26 Craigie Molly Yarloop 5544VV5454 L U J 46.2
27 Donovan Graham Esperance 154 WA 435445VVVV V SV 45.4
28 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 4V3535VVV5 45.4
29 Jeffery Tyler Albany 5V44555V43 U 45.2
30 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 535445V554 45.1
31 Craigie Jessie Yarloop 5554444455 L U J 45.0
32 Farrell Michael South Perth 7 WA 35V255V54V V SV SP 44.3
33 Cromb Michael Mundaring 41 WA 24VV455545 44.2
34 Dods Colin City of Subiaco WA 45V5342445 V SV L 41.1
35 Eaton Merv Northam 106 WA 445V424325 V SV 38.1
36 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 3444V42543 38.1
Division F Standard Open
1 Keogh Catherine Beverley WA 66XXX66X66 L 60.4
2 Sweetman Gregory Carnarvon 66X6XX5X66 59.4
3 Kempton Warren Carnarvon 6X6566X66X 59.3
4 Blechynden Denis Beverley 10 WA 666656XX66 V SV 59.2
5 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 56566X66XX SV 58.3
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA 56X56X66X6 V SV SP 58.3
7 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 6566566XX6 58.2
8 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 666X566665 58.1
9 Littlely David Bassendean Bellevue WA X6555X6X66 V SV 57.3
10 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 4566X6X666 V 57.2
11 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 6X55XX5566 V SV 56.3
12 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA X656X65X55 56.3
13 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA X66XX65555 V SV 56.3
14 Moore James Wurgabup WA X556556X66 V SV PP 56.2
15 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 45565666X5 54.1
16 Williams Winki Carnarvon 5X56X56554 V 53.2
17 Whittemore Tony City of Subiaco WA 565645X556 V SV 53.1
18 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 5655555X65 53.1
19 Andrews Chris City of Subiaco 6X65564564 53.1
20 Carver Neil City of Subiaco WA 5555555545 V SV 49.0
21 Bryan Hugh Moora 92 WA 4435455566 V 47.0
22 Alford David Bassendean Bellevue WA 5533455655 V SV 46.0
Division 1
1 Moore John Boulder WA VV5V5VVV5V 50.7
2 Filgate Gary Geraldton Greenough WA VV5VVVVV55 V 50.7
3 Milentis Mark Manjimup 137 WA VV5555VV5V SP 50.5
4 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 55VVV55555 50.3
5 Green Micheal Kambalda 288 WA 5VV5VV545V V 49.5
6 Sakich Steven Mundaring WA V55VV5V54V 49.5
7 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 555V5V4VV5 V 49.4
8 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 554VVVV4VV 48.6
9 McDONALD Shayne Albany WA V5VV3V5VV5 48.6
10 McSHANE Warren City of Subiaco WA 55VVV5V35V V 48.5
11 Craigie Garry Yarloop WA 445555555V SP 48.1
12 Felton David Albany WA 55VVVVV43V V SV 47.6
13 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 4VVVV4V355 V SP 46.5
14 Turner Graeme Mundaring WA 545VV5V543 V SV 46.3
Division 2
1 Joyce Paul Mundaring 41 WA V5555VV555 50.3
2 Watkins Peter City of Subiaco WA 45V55V4V5V V SV SP 48.4
3 Samuel Kerry City of Subiaco WA 54555555V4 V SV 48.1
4 Carlsen Gary Albany 19 WA 454V5545V5 V 47.2
5 Craigie Margaret Yarloop WA 54V5355555 L SP 47.1
6 Frehner Ian City of Subiaco WA 4444V5VV5V V SV 46.4
7 Martin David City of Subiaco WA V5V355V4V4 V SV 46.4
8 Whisson Bradley City of Subiaco WA 44V45V45V5 V 46.3
9 Dods Allan City of Subiaco WA 55V554444V V SV 46.2
10 Donovan Graham Esperance 154 WA 435445VVVV V SV 45.4
11 Farrell Michael South Perth 7 WA 35V255V54V V SV SP 44.3
12 Cromb Michael Mundaring 41 WA 24VV455545 44.2
Division 3
1 Harris Coen Chapman Valley WA VVV5554VVV U J 49.6
2 Peacock Robert Beverley 10 WA 53VV5VV5V4 47.5
3 Craigie Molly Yarloop 5544VV5454 L U J 46.2
4 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 4V3535VVV5 45.4
5 Jeffery Tyler Albany 5V44555V43 U 45.2
6 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 535445V554 45.1
7 Craigie Jessie Yarloop 5554444455 L U J 45.0
8 Dods Colin City of Subiaco WA 45V5342445 V SV L 41.1
9 Eaton Merv Northam 106 WA 445V424325 V SV 38.1
10 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 3444V42543 38.1
F Standard-A
1 Keogh Catherine Beverley WA 66XXX66X66 L 60.4
2 Sweetman Gregory Carnarvon 66X6XX5X66 59.4
3 Kempton Warren Carnarvon 6X6566X66X 59.3
4 Blechynden Denis Beverley 10 WA 666656XX66 V SV 59.2
5 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 56566X66XX SV 58.3
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA 56X56X66X6 V SV SP 58.3
7 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 6566566XX6 58.2
8 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 4566X6X666 V 57.2
9 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA X656X65X55 56.3
F Standard-B
1 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 666X566665 58.1
2 Littlely David Bassendean Bellevue WA X6555X6X66 V SV 57.3
3 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 6X55XX5566 V SV 56.3
4 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA X66XX65555 V SV 56.3
5 Moore James Wurgabup WA X556556X66 V SV PP 56.2
6 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 45565666X5 54.1
7 Williams Winki Carnarvon 5X56X56554 V 53.2
8 Whittemore Tony City of Subiaco WA 565645X556 V SV 53.1
9 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 5655555X65 53.1
10 Andrews Chris City of Subiaco 6X65564564 53.1
11 Carver Neil City of Subiaco WA 5555555545 V SV 49.0
12 Bryan Hugh Moora 92 WA 4435455566 V 47.0
13 Alford David Bassendean Bellevue WA 5533455655 V SV 46.0
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA XXXXXXXXX6 60.9
2 Bunyan Brett Boddington WA X666XX66XX 60.5
3 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 66XXXXX666 60.5
4 Kinnear Bob Boddington WA 66X6666XXX V SV 60.4
5 Whittleton Craig Boddington 566XXX6XXX 59.6
6 Viviers Martin Esperance 154 WA X56XX6X6X6 59.5
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA XXX65X6X65 V SV 58.5
8 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 655X655X6X 56.3
9 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA X656666555 56.1
10 Tamblyn Mark Port Hedland 556655566X 55.1
11 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 656X665545 54.1
FTR
1 Brown Roger Waroona XXXXXXXXXX 60.10
2 Kearney Paul Carnarvon WA XXXX56X6X6 59.6
3 Hallam Bill Beverley WA 6XX5666X66 59.3
4 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 4X66666XX5 57.3
5 Pratt Brendan Moora 55XX566565 55.2
6 Estermann Walter Beverley WA 5556556565 V 53.0
7 Whittemore Anna City of Subiaco WA 5456565664 V SV L 52.0
8 Brown Steven Waroona 256 WA 6345X555X6 51.2
9 Dickenson Judy Mundaring 455563454X L 47.1
10 Foley Evan Kambalda 4454553545 44.0
Hunter Division
1 Timms Alex Perth Fremantle WA 5455VV5V5V V 49.4
2 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 55V555V4V4 T 48.3
3 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA VVVVV5V50V 45.7
4 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club VV434V45V5 45.4

Match 17 - Aggregate - The Phillip Metcalf Memorial Aggregate

Place Last Name Preferred Name Club State Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA 224.28
2 Carlsen Gary Albany 19 WA V 223.21
3 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 220.18
4 Sakich Steven Mundaring WA 220.14
5 Felton David Albany WA V SV 219.15
6 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 218.25
7 Craigie Garry Yarloop WA SP 218.19
8 Joyce Paul Mundaring 41 WA 218.17
9 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 218.15
10 Green Micheal Kambalda 288 WA V 218.14
11 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 217.20
12 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 217.18
13 McDONALD Shayne Albany WA 217.16
14 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 216.20
15 Harris Coen Chapman Valley WA U J 216.13
16 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 216.13
17 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 216.10
18 Peacock Robert Beverley 10 WA 215.13
19 Dods Colin City of Subiaco WA V SV L 215.11
20 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 214.18
21 Craigie Molly Yarloop L U J 214.12
22 Jeffery Tyler Albany U 213.19
23 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 213.14
24 Turner Graeme Mundaring WA V SV 213.11
25 Cromb Michael Mundaring 41 WA 212.12
26 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 211.13
27 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 211.12
28 Martin David City of Subiaco WA V SV 210.13
29 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 209.12
30 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 209.11
31 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 207.13
32 Craigie Jessie Yarloop L U J 205.10
33 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 204.10
34 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 191.10
35 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 179.8
Division F Standard Open
1 Sweetman Gregory Carnarvon 263.16
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 262.16
3 Kempton Warren Carnarvon 261.17
4 Keogh Catherine Beverley WA L 259.16
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 258.19
6 Andrews Chris City of Subiaco 255.13
7 Williams Winki Carnarvon V 255.11
8 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA SV 254.11
9 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 253.13
10 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 251.14
11 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 248.19
12 Moore James Wurgabup WA V SV PP 245.6
13 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 245.5
14 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 244.9
15 Bryan Hugh Moora 92 WA V 244.6
16 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 241.13
17 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 240.8
18 Whittemore Tony City of Subiaco WA V SV 239.7
19 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 239.7
20 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 238.3
21 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 235.6
22 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 224.2
Division 1
1 Moore John Boulder WA 224.28
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 220.18
3 Sakich Steven Mundaring WA 220.14
4 Felton David Albany WA V SV 219.15
5 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 218.25
6 Craigie Garry Yarloop WA SP 218.19
7 Green Micheal Kambalda 288 WA V 218.14
8 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 217.18
9 McDONALD Shayne Albany WA 217.16
10 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 216.20
11 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 216.13
12 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 214.18
13 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 213.14
14 Turner Graeme Mundaring WA V SV 213.11
Division 2
1 Carlsen Gary Albany 19 WA V 223.21
2 Joyce Paul Mundaring 41 WA 218.17
3 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 218.15
4 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 217.20
5 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 216.10
6 Cromb Michael Mundaring 41 WA 212.12
7 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 211.13
8 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 211.12
9 Martin David City of Subiaco WA V SV 210.13
10 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 209.12
11 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 207.13
Division 3
1 Harris Coen Chapman Valley WA U J 216.13
2 Peacock Robert Beverley 10 WA 215.13
3 Dods Colin City of Subiaco WA V SV L 215.11
4 Craigie Molly Yarloop L U J 214.12
5 Jeffery Tyler Albany U 213.19
6 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 209.11
7 Craigie Jessie Yarloop L U J 205.10
8 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 204.10
9 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 191.10
10 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 179.8
F Standard-A
1 Sweetman Gregory Carnarvon 263.16
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 262.16
3 Kempton Warren Carnarvon 261.17
4 Keogh Catherine Beverley WA L 259.16
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 258.19
6 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA SV 254.11
7 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 253.13
8 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 251.14
9 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 248.19
F Standard-B
1 Andrews Chris City of Subiaco 255.13
2 Williams Winki Carnarvon V 255.11
3 Moore James Wurgabup WA V SV PP 245.6
4 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 245.5
5 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 244.9
6 Bryan Hugh Moora 92 WA V 244.6
7 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 241.13
8 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 240.8
9 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 239.7
10 Whittemore Tony City of Subiaco WA V SV 239.7
11 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 238.3
12 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 235.6
13 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 224.2
F Open
1 Viviers Martin Esperance 154 WA 264.22
2 Kinnear Bob Boddington WA V SV 264.20
3 Whittleton Craig Boddington 264.20
4 Bunyan Brett Boddington WA 263.24
5 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 263.23
6 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 263.19
7 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 260.17
8 Hunt Nigel Northampton 111 WA V 259.10
9 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 258.14
10 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 257.14
11 Piper Bruce Geraldton Greenough WA V SV 255.11
12 Tamblyn Mark Port Hedland 252.10
FTR
1 Pratt Brendan Moora 264.22
2 Kearney Paul Carnarvon WA 264.18
3 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 259.15
4 Dickenson Judy Mundaring L 259.13
5 Estermann Walter Beverley WA V 257.11
6 Hallam Bill Beverley WA 255.18
7 Brown Steven Waroona 256 WA 255.5
8 Brown Roger Waroona 252.19
9 Whittemore Anna City of Subiaco WA V SV L 251.10
10 Foley Evan Kambalda 237.6
Hunter Division
1 Timms Alex Perth Fremantle WA V 223.25
2 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 222.22
3 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 219.20
4 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA T 218.20
5 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 211.14

Match 16 - The Darling Range Rifle Club 700/800m - The Darling Range Rifle Club 700/800m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA VVV4VV55VVVVVVV 74.12
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA VVV5VVV4V55VVVV 74.11
3 Green Micheal Kambalda 288 WA 555V5V5VVV5VVV4 V 74.8
4 Carlsen Gary Albany 19 WA 5VV54555555VVV5 V 74.5
5 Dods Colin City of Subiaco WA 5V5V545VVV55555 V SV L 74.5
6 Frehner Ian City of Subiaco WA 544VV5VVVVV55VV V SV 73.9
7 McDONALD Shayne Albany WA V45VV5VVV455VV5 73.8
8 Milentis Mark Manjimup 137 WA 5V4VVVV5V455VV5 SP 73.8
9 Sakich Steven Mundaring WA V55445V5VV5VV5V 73.7
10 Craigie Molly Yarloop 5V5V5V4VV5VV554 L U J 73.7
11 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 4V5V4555VV555VV 73.6
12 Whisson Bradley City of Subiaco WA 5555VVVV5VV5454 V 73.6
13 Cromb Michael Mundaring 41 WA 545V555VVVV5554 73.5
14 Peacock Robert Beverley 10 WA 5V5V55555355VV5 73.4
15 Turner Graeme Mundaring WA 5V45545V5VV5555 V SV 73.4
16 McSHANE Warren City of Subiaco WA V4355V5V55V5VVV V 72.7
17 Craigie Garry Yarloop WA 54V5455VVVVV5V4 SP 72.7
18 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 55V5V5VVVV4V544 V SP 72.7
19 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 5V544VV555V5VV4 V 72.6
20 Harris Coen Chapman Valley WA 5544V54555V5VVV U J 72.5
21 Dods Allan City of Subiaco WA 5V35V5555V554VV V SV 72.5
22 Felton David Albany WA 555VV53V5V545V5 V SV 72.5
23 Watkins Peter City of Subiaco WA 555555V4554V4VV V SV SP 72.4
24 Joyce Paul Mundaring 41 WA 55V354VVV4VV5VV 71.8
25 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5VV4VV55VV435VV V 71.8
26 Jeffery Tyler Albany 5V5V44VV5V454V5 U 71.6
27 Craigie Jessie Yarloop V544V4455VV5V55 L U J 71.5
28 Donovan Graham Esperance 154 WA VV455555545355V V SV 71.3
29 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 455V5345V555555 71.2
30 Craigie Margaret Yarloop WA V5V5455454454VV L SP 70.4
31 Harris Frank Chapman Valley 83 WA V5554V5455V2V55 70.4
32 Martin David City of Subiaco WA V54V544V545V3VV V SV 69.6
33 Farrell Michael South Perth 7 WA V35V535VV5V355V V SV SP 69.6
34 Dickenson Simon Mundaring 41 WA VV45542233V255V 60.4
35 Eaton Merv Northam 106 WA 2424444344VV4V0 V SV 54.3
Division F Standard Open
1 Sweetman Gregory Carnarvon X66X5X6565X6656 86.4
2 Kempton Warren Carnarvon 56X6XXXX5XX6555 85.7
3 Andrews Chris City of Subiaco X6565X5XXX55666 85.5
4 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 65665565X6X5XX6 85.4
5 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 665556566666665 SV 85.0
6 Keogh Catherine Beverley WA 665X666XX55564X L 84.4
7 Williams Winki Carnarvon 6X55X6666645665 V 84.2
8 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X6655566556656 V SV 84.1
9 Reid Mahlon Boddington 214 WA 665X6656X45X565 V SV SP 83.3
10 Blechynden Denis Beverley 10 WA X4X66X66545X555 V SV 81.4
11 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 5555X55X5X63X5X V SV 79.5
12 Moore James Wurgabup WA X53656X66554565 V SV PP 79.2
13 Alford David Bassendean Bellevue WA 5556665555555X5 V SV 79.1
14 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 445663X5X65XX46 V 78.4
15 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 66X55X445644656 78.2
16 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 65566366562565X 78.1
17 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 65546555X3X5556 77.2
18 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 6546564X4545656 77.1
19 Whittemore Tony City of Subiaco WA 65456X646556435 V SV 76.1
20 Bryan Hugh Moora 92 WA 643566444455666 V 74.0
21 Littlely David Bassendean Bellevue WA 555554646555554 V SV 74.0
22 Carver Neil City of Subiaco WA 45655554444X366 V SV 72.1
Division 1
1 Moore John Boulder WA VVV4VV55VVVVVVV 74.12
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA VVV5VVV4V55VVVV 74.11
3 Green Micheal Kambalda 288 WA 555V5V5VVV5VVV4 V 74.8
4 McDONALD Shayne Albany WA V45VV5VVV455VV5 73.8
5 Milentis Mark Manjimup 137 WA 5V4VVVV5V455VV5 SP 73.8
6 Sakich Steven Mundaring WA V55445V5VV5VV5V 73.7
7 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 4V5V4555VV555VV 73.6
8 Turner Graeme Mundaring WA 5V45545V5VV5555 V SV 73.4
9 McSHANE Warren City of Subiaco WA V4355V5V55V5VVV V 72.7
10 Craigie Garry Yarloop WA 54V5455VVVVV5V4 SP 72.7
11 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 55V5V5VVVV4V544 V SP 72.7
12 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 5V544VV555V5VV4 V 72.6
13 Felton David Albany WA 555VV53V5V545V5 V SV 72.5
14 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5VV4VV55VV435VV V 71.8
Division 2
1 Carlsen Gary Albany 19 WA 5VV54555555VVV5 V 74.5
2 Frehner Ian City of Subiaco WA 544VV5VVVVV55VV V SV 73.9
3 Whisson Bradley City of Subiaco WA 5555VVVV5VV5454 V 73.6
4 Cromb Michael Mundaring 41 WA 545V555VVVV5554 73.5
5 Dods Allan City of Subiaco WA 5V35V5555V554VV V SV 72.5
6 Watkins Peter City of Subiaco WA 555555V4554V4VV V SV SP 72.4
7 Joyce Paul Mundaring 41 WA 55V354VVV4VV5VV 71.8
8 Donovan Graham Esperance 154 WA VV455555545355V V SV 71.3
9 Craigie Margaret Yarloop WA V5V5455454454VV L SP 70.4
10 Martin David City of Subiaco WA V54V544V545V3VV V SV 69.6
11 Farrell Michael South Perth 7 WA V35V535VV5V355V V SV SP 69.6
Division 3
1 Dods Colin City of Subiaco WA 5V5V545VVV55555 V SV L 74.5
2 Craigie Molly Yarloop 5V5V5V4VV5VV554 L U J 73.7
3 Peacock Robert Beverley 10 WA 5V5V55555355VV5 73.4
4 Harris Coen Chapman Valley WA 5544V54555V5VVV U J 72.5
5 Jeffery Tyler Albany 5V5V44VV5V454V5 U 71.6
6 Craigie Jessie Yarloop V544V4455VV5V55 L U J 71.5
7 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 455V5345V555555 71.2
8 Harris Frank Chapman Valley 83 WA V5554V5455V2V55 70.4
9 Dickenson Simon Mundaring 41 WA VV45542233V255V 60.4
10 Eaton Merv Northam 106 WA 2424444344VV4V0 V SV 54.3
F Standard-A
1 Sweetman Gregory Carnarvon X66X5X6565X6656 86.4
2 Kempton Warren Carnarvon 56X6XXXX5XX6555 85.7
3 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 65665565X6X5XX6 85.4
4 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 665556566666665 SV 85.0
5 Keogh Catherine Beverley WA 665X666XX55564X L 84.4
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA 665X6656X45X565 V SV SP 83.3
7 Blechynden Denis Beverley 10 WA X4X66X66545X555 V SV 81.4
8 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 445663X5X65XX46 V 78.4
9 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 65566366562565X 78.1
F Standard-B
1 Andrews Chris City of Subiaco X6565X5XXX55666 85.5
2 Williams Winki Carnarvon 6X55X6666645665 V 84.2
3 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X6655566556656 V SV 84.1
4 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 5555X55X5X63X5X V SV 79.5
5 Moore James Wurgabup WA X53656X66554565 V SV PP 79.2
6 Alford David Bassendean Bellevue WA 5556665555555X5 V SV 79.1
7 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 66X55X445644656 78.2
8 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 65546555X3X5556 77.2
9 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 6546564X4545656 77.1
10 Whittemore Tony City of Subiaco WA 65456X646556435 V SV 76.1
11 Bryan Hugh Moora 92 WA 643566444455666 V 74.0
12 Littlely David Bassendean Bellevue WA 555554646555554 V SV 74.0
13 Carver Neil City of Subiaco WA 45655554444X366 V SV 72.1
F Open
1 Whittleton Craig Boddington X66666XX5XX6XXX 89.8
2 Kinnear Bob Boddington WA 6X6X566XXXX66XX V SV 89.8
3 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA XXX666XXX665X6X 89.8
4 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 666XXXX656X6666 89.5
5 Bunyan Brett Boddington WA X5XX6XXX56XXXX6 88.10
6 Viviers Martin Esperance 154 WA X56X565XX66X666 87.5
7 Tamblyn Mark Port Hedland 6X6656X656XXX56 87.5
8 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 65X66665655XXXX 86.5
9 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 6466XX6X556X55X 84.5
10 Piper Bruce Geraldton Greenough WA X6X645566565566 V SV 83.2
11 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 656X56566556X55 83.2
12 Hunt Nigel Northampton 111 WA 666565556665655 V 83.0
FTR
1 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X6XX656X556666 87.4
2 Pratt Brendan Moora 65XX66666665566 87.2
3 Dickenson Judy Mundaring 6666456666X6X5X L 86.3
4 Kearney Paul Carnarvon WA 5665XXX5XX566X5 85.6
5 Estermann Walter Beverley WA XX6666X6555466X V 85.4
6 Hallam Bill Beverley WA 6X654656656X55X 83.3
7 Brown Steven Waroona 256 WA 6X6655X56564655 82.2
8 Brown Roger Waroona 346556X5566XX46 79.3
9 Whittemore Anna City of Subiaco WA X6553X665554566 V SV L 79.2
10 Foley Evan Kambalda 6X6565554352566 75.1
Hunter Division
1 Timms Alex Perth Fremantle WA 45VV555VVV55VVV V 74.8
2 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 555VVV45V5V554V 73.6
3 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 5VVVV5V55V53VV4 72.8
4 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA VV4V55V45V45V5V T 72.7
5 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 55532V555335V54 65.2

Match 15 - The Bassendean Bellevue Rifle Club 700/800m - The Bassendean Bellevue Rifle Club 700/800m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Carlsen Gary Albany 19 WA VVV5VVVV55 V 50.7
2 Moore John Boulder WA V5V55V5VV5 50.5
3 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VV55V5VV55 V SP 50.5
4 Green Micheal Kambalda 288 WA V555V5V555 V 50.3
5 Sakich Steven Mundaring WA 55V5VV5555 50.3
6 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5V55V55555 50.2
7 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 5V45V55VV5 V 49.4
8 Craigie Garry Yarloop WA 545V5VV5V5 SP 49.4
9 Harris Coen Chapman Valley WA V5455VV5V5 U J 49.4
10 Frehner Ian City of Subiaco WA V5V55V4V55 V SV 49.4
11 Watkins Peter City of Subiaco WA 55554V5VV5 V SV SP 49.3
12 McDONALD Shayne Albany WA 54V555V555 49.2
13 Joyce Paul Mundaring 41 WA 54V5V55555 49.2
14 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA V545V55555 49.2
15 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 55555VV455 49.2
16 Whisson Bradley City of Subiaco WA 5V55V55545 V 49.2
17 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5V555555V4 V 49.2
18 Donovan Graham Esperance 154 WA 55VV44V5VV V SV 48.5
19 Peacock Robert Beverley 10 WA 544VVV555V 48.4
20 Craigie Molly Yarloop V55V5355V5 L U J 48.3
21 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 55V45V54V5 48.3
22 Felton David Albany WA 555555VVV3 V SV 48.3
23 Dods Allan City of Subiaco WA 54455555VV V SV 48.2
24 Dods Colin City of Subiaco WA V4555554V5 V SV L 48.2
25 Turner Graeme Mundaring WA 555V454555 V SV 48.1
26 Cromb Michael Mundaring 41 WA VV5V54VV53 47.5
27 Craigie Margaret Yarloop WA VV455V454V L SP 47.4
28 Martin David City of Subiaco WA 45VV5V5V44 V SV 47.4
29 Dickenson Simon Mundaring 41 WA V4VV545545 47.3
30 Farrell Michael South Perth 7 WA 545V44555V V SV SP 47.2
31 McSHANE Warren City of Subiaco WA 554535V455 V 46.1
32 Milentis Mark Manjimup 137 WA 5VVV05V555 SP 45.4
33 Craigie Jessie Yarloop 4455VV543V L U J 45.3
34 Jeffery Tyler Albany VV5454V534 U 45.3
35 Samuel Kerry City of Subiaco WA V55555055V V SV 45.2
36 Eaton Merv Northam 106 WA 534355454V V SV 43.1
Division F Standard Open
1 Blechynden Denis Beverley 10 WA 6XX66XXX56 V SV 59.5
2 Sweetman Gregory Carnarvon X5X66656X6 58.3
3 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA X6X666X655 58.3
4 Kempton Warren Carnarvon X66666655X 58.2
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA 665XXX556X V SV SP 57.4
6 Williams Winki Carnarvon 6X6X65565X V 57.3
7 Andrews Chris City of Subiaco 6655X5665X 56.2
8 Littlely David Bassendean Bellevue WA 6X6556X565 V SV 56.2
9 Bryan Hugh Moora 92 WA 55666X6X55 V 56.2
10 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 6556X66X55 56.2
11 Keogh Catherine Beverley WA 6565656X56 L 56.1
12 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 555X655XX6 V SV 55.3
13 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 555566X56X 55.2
14 Moore James Wurgabup WA 456466X665 V SV PP 54.1
15 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA X54X5466X5 V 53.3
16 Alford David Bassendean Bellevue WA 565555X565 V SV 53.1
17 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5X45666536 52.1
18 Whittemore Tony City of Subiaco WA 6555655555 V SV 52.0
19 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 6446466X45 SV 51.1
20 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 665X0X5555 V SV 49.2
21 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 3456364665 48.0
22 Carver Neil City of Subiaco WA 0655454565 V SV 45.0
23 Concanen Terrence City of Subiaco WA 254325565X V SV 43.1
Division 1
1 Moore John Boulder WA V5V55V5VV5 50.5
2 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VV55V5VV55 V SP 50.5
3 Green Micheal Kambalda 288 WA V555V5V555 V 50.3
4 Sakich Steven Mundaring WA 55V5VV5555 50.3
5 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5V55V55555 50.2
6 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 5V45V55VV5 V 49.4
7 Craigie Garry Yarloop WA 545V5VV5V5 SP 49.4
8 McDONALD Shayne Albany WA 54V555V555 49.2
9 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5V555555V4 V 49.2
10 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 55V45V54V5 48.3
11 Felton David Albany WA 555555VVV3 V SV 48.3
12 Turner Graeme Mundaring WA 555V454555 V SV 48.1
13 McSHANE Warren City of Subiaco WA 554535V455 V 46.1
14 Milentis Mark Manjimup 137 WA 5VVV05V555 SP 45.4
Division 2
1 Carlsen Gary Albany 19 WA VVV5VVVV55 V 50.7
2 Frehner Ian City of Subiaco WA V5V55V4V55 V SV 49.4
3 Watkins Peter City of Subiaco WA 55554V5VV5 V SV SP 49.3
4 Joyce Paul Mundaring 41 WA 54V5V55555 49.2
5 Whisson Bradley City of Subiaco WA 5V55V55545 V 49.2
6 Donovan Graham Esperance 154 WA 55VV44V5VV V SV 48.5
7 Dods Allan City of Subiaco WA 54455555VV V SV 48.2
8 Cromb Michael Mundaring 41 WA VV5V54VV53 47.5
9 Craigie Margaret Yarloop WA VV455V454V L SP 47.4
10 Martin David City of Subiaco WA 45VV5V5V44 V SV 47.4
11 Farrell Michael South Perth 7 WA 545V44555V V SV SP 47.2
12 Samuel Kerry City of Subiaco WA V55555055V V SV 45.2
Division 3
1 Harris Coen Chapman Valley WA V5455VV5V5 U J 49.4
2 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA V545V55555 49.2
3 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 55555VV455 49.2
4 Peacock Robert Beverley 10 WA 544VVV555V 48.4
5 Craigie Molly Yarloop V55V5355V5 L U J 48.3
6 Dods Colin City of Subiaco WA V4555554V5 V SV L 48.2
7 Dickenson Simon Mundaring 41 WA V4VV545545 47.3
8 Craigie Jessie Yarloop 4455VV543V L U J 45.3
9 Jeffery Tyler Albany VV5454V534 U 45.3
10 Eaton Merv Northam 106 WA 534355454V V SV 43.1
F Standard-A
1 Blechynden Denis Beverley 10 WA 6XX66XXX56 V SV 59.5
2 Sweetman Gregory Carnarvon X5X66656X6 58.3
3 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA X6X666X655 58.3
4 Kempton Warren Carnarvon X66666655X 58.2
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA 665XXX556X V SV SP 57.4
6 Keogh Catherine Beverley WA 6565656X56 L 56.1
7 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 555566X56X 55.2
8 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA X54X5466X5 V 53.3
9 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 6446466X45 SV 51.1
F Standard-B
1 Williams Winki Carnarvon 6X6X65565X V 57.3
2 Andrews Chris City of Subiaco 6655X5665X 56.2
3 Littlely David Bassendean Bellevue WA 6X6556X565 V SV 56.2
4 Bryan Hugh Moora 92 WA 55666X6X55 V 56.2
5 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 6556X66X55 56.2
6 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 555X655XX6 V SV 55.3
7 Moore James Wurgabup WA 456466X665 V SV PP 54.1
8 Alford David Bassendean Bellevue WA 565555X565 V SV 53.1
9 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5X45666536 52.1
10 Whittemore Tony City of Subiaco WA 6555655555 V SV 52.0
11 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 665X0X5555 V SV 49.2
12 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 3456364665 48.0
13 Carver Neil City of Subiaco WA 0655454565 V SV 45.0
14 Concanen Terrence City of Subiaco WA 254325565X V SV 43.1
F Open
1 Viviers Martin Esperance 154 WA X5XXX6665X 58.5
2 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA X665XX5656 57.3
3 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 5XX66566X5 57.3
4 Hunt Nigel Northampton 111 WA 5X6565X666 V 57.2
5 Kinnear Bob Boddington WA X54666X6X5 V SV 56.3
6 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 6546X6656X 56.2
7 Bunyan Brett Boddington WA 5566566X65 56.1
8 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA X565XXX4X5 55.5
9 Whittleton Craig Boddington X66545XX65 55.3
10 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 555665665X V SV 55.1
11 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 654556XX56 54.2
12 Tamblyn Mark Port Hedland 546544645X 49.1
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA 66XXXX6666 60.4
2 Pratt Brendan Moora XX6XXXXX65 59.7
3 Estermann Walter Beverley WA X6666X6656 V 59.2
4 Hallam Bill Beverley WA 56XX656X66 58.3
5 Whittemore Anna City of Subiaco WA X5665665X6 V SV L 57.2
6 Brown Roger Waroona 5XX6666546 56.2
7 Brown Steven Waroona 256 WA 6666656555 56.0
8 Dickenson Judy Mundaring 6665666544 L 54.0
9 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X45555665 53.1
10 Foley Evan Kambalda 4555655336 47.0
Hunter Division
1 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA VV5VVVV55V T 50.7
2 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 55V4644566 50.1
3 Timms Alex Perth Fremantle WA V45V55555V V 49.3
4 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 4VV5V55555 49.3
5 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club V5V555V544 48.3

Match 14 - The Gary Filgate 600/700m - The Gary Filgate 600/700m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA V5VVV5VV5V 50.7
2 McSHANE Warren City of Subiaco WA VVV5VVV5V5 V 50.7
3 Donovan Graham Esperance 154 WA 55V55VVV5V V SV 50.5
4 Milentis Mark Manjimup 137 WA 55VV5555V5 SP 50.3
5 Sakich Steven Mundaring WA V555555555 50.1
6 Joyce Paul Mundaring 41 WA 5V4V5VVV55 49.5
7 Felton David Albany WA 5V5554VV55 V SV 49.3
8 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 555V5VV455 49.3
9 Carlsen Gary Albany 19 WA 5455V5555V V 49.2
10 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5V4555555V 49.2
11 Craigie Molly Yarloop 5545555VV5 L U J 49.2
12 Filgate Gary Geraldton Greenough WA VVVV5445VV V 48.6
13 McDONALD Shayne Albany WA 54455VVVV5 48.4
14 Jeffery Tyler Albany 4V55VV5V45 U 48.4
15 Turner Graeme Mundaring WA 555V4554V5 V SV 48.2
16 Martin David City of Subiaco WA 455V54V555 V SV 48.2
17 Craigie Jessie Yarloop 55455V4555 L U J 48.1
18 Green Micheal Kambalda 288 WA 554V554555 V 48.1
19 Watkins Peter City of Subiaco WA 5555554455 V SV SP 48.0
20 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VVVV4V445V V SP 47.6
21 Samuel Kerry City of Subiaco WA V4VV544V5V V SV 47.5
22 Peacock Robert Beverley 10 WA V545V45VV4 47.4
23 Craigie Garry Yarloop WA 45V445V5V5 SP 47.3
24 Frehner Ian City of Subiaco WA V45454555V V SV 47.2
25 Harris Coen Chapman Valley WA 5544VVV355 U J 46.3
26 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 45544545VV 46.2
27 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 5555444VV4 46.2
28 Craigie Margaret Yarloop WA 54545554V4 L SP 46.1
29 Farrell Michael South Perth 7 WA 5VVV44444V V SV SP 45.4
30 Dods Allan City of Subiaco WA 5V5V44V444 V SV 45.3
31 Dods Colin City of Subiaco WA 545435V455 V SV L 45.1
32 Cromb Michael Mundaring 41 WA 54V4544455 45.1
33 Mackay Laurie Bencubbin WA 5V45444455 V SV 45.1
34 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5554544454 V 45.0
35 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA VV44V55V42 44.4
36 Whisson Bradley City of Subiaco WA 44V444444V V 42.2
37 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 5444424V54 41.1
38 Eaton Merv Northam 106 WA 3352544345 V SV 38.0
Division F Standard Open
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6XXX6XXX66 60.6
2 Keogh Catherine Beverley WA X6XXXXX666 L 60.6
3 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 66666XX6XX 60.4
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA XXX6XXXXX5 V 59.8
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA 5XXXXXXX66 V SV SP 59.7
6 Andrews Chris City of Subiaco XXX6XX6566 59.5
7 Sweetman Gregory Carnarvon 666X6X656X 59.3
8 Concanen Terrence City of Subiaco WA 666XX466X6 V SV 58.3
9 Kempton Warren Carnarvon 66X66X65X5 58.3
10 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 665X6XX665 SV 58.3
11 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 666666XXX4 V SV 58.3
12 Bryan Hugh Moora 92 WA 66665XX556 V 57.2
13 Alford David Bassendean Bellevue WA 66X5556666 V SV 57.1
14 Moore James Wurgabup WA 6X55565666 V SV PP 56.1
15 Williams Winki Carnarvon X5565XX664 V 55.3
16 Blechynden Denis Beverley 10 WA X66X554566 V SV 55.2
17 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 46X66X6456 55.2
18 Littlely David Bassendean Bellevue WA 6665665564 V SV 55.0
19 Whittemore Tony City of Subiaco WA X6555X465X V SV 54.3
20 Faulkner Kevin City of Subiaco WA X55555X555 52.2
21 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 4X55X4X555 51.3
22 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X0546X656 V SV 50.2
23 Carver Neil City of Subiaco WA 4446565655 V SV 50.0
Division 1
1 Moore John Boulder WA V5VVV5VV5V 50.7
2 McSHANE Warren City of Subiaco WA VVV5VVV5V5 V 50.7
3 Milentis Mark Manjimup 137 WA 55VV5555V5 SP 50.3
4 Sakich Steven Mundaring WA V555555555 50.1
5 Felton David Albany WA 5V5554VV55 V SV 49.3
6 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 555V5VV455 49.3
7 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5V4555555V 49.2
8 Filgate Gary Geraldton Greenough WA VVVV5445VV V 48.6
9 McDONALD Shayne Albany WA 54455VVVV5 48.4
10 Turner Graeme Mundaring WA 555V4554V5 V SV 48.2
11 Green Micheal Kambalda 288 WA 554V554555 V 48.1
12 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VVVV4V445V V SP 47.6
13 Craigie Garry Yarloop WA 45V445V5V5 SP 47.3
14 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 45544545VV 46.2
15 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5554544454 V 45.0
Division 2
1 Donovan Graham Esperance 154 WA 55V55VVV5V V SV 50.5
2 Joyce Paul Mundaring 41 WA 5V4V5VVV55 49.5
3 Carlsen Gary Albany 19 WA 5455V5555V V 49.2
4 Martin David City of Subiaco WA 455V54V555 V SV 48.2
5 Watkins Peter City of Subiaco WA 5555554455 V SV SP 48.0
6 Samuel Kerry City of Subiaco WA V4VV544V5V V SV 47.5
7 Frehner Ian City of Subiaco WA V45454555V V SV 47.2
8 Craigie Margaret Yarloop WA 54545554V4 L SP 46.1
9 Farrell Michael South Perth 7 WA 5VVV44444V V SV SP 45.4
10 Dods Allan City of Subiaco WA 5V5V44V444 V SV 45.3
11 Cromb Michael Mundaring 41 WA 54V4544455 45.1
12 Mackay Laurie Bencubbin WA 5V45444455 V SV 45.1
13 Whisson Bradley City of Subiaco WA 44V444444V V 42.2
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop 5545555VV5 L U J 49.2
2 Jeffery Tyler Albany 4V55VV5V45 U 48.4
3 Craigie Jessie Yarloop 55455V4555 L U J 48.1
4 Peacock Robert Beverley 10 WA V545V45VV4 47.4
5 Harris Coen Chapman Valley WA 5544VVV355 U J 46.3
6 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 5555444VV4 46.2
7 Dods Colin City of Subiaco WA 545435V455 V SV L 45.1
8 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA VV44V55V42 44.4
9 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 5444424V54 41.1
10 Eaton Merv Northam 106 WA 3352544345 V SV 38.0
F Standard-A
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6XXX6XXX66 60.6
2 Keogh Catherine Beverley WA X6XXXXX666 L 60.6
3 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 66666XX6XX 60.4
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA XXX6XXXXX5 V 59.8
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA 5XXXXXXX66 V SV SP 59.7
6 Sweetman Gregory Carnarvon 666X6X656X 59.3
7 Kempton Warren Carnarvon 66X66X65X5 58.3
8 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 665X6XX665 SV 58.3
9 Blechynden Denis Beverley 10 WA X66X554566 V SV 55.2
F Standard-B
1 Andrews Chris City of Subiaco XXX6XX6566 59.5
2 Concanen Terrence City of Subiaco WA 666XX466X6 V SV 58.3
3 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 666666XXX4 V SV 58.3
4 Bryan Hugh Moora 92 WA 66665XX556 V 57.2
5 Alford David Bassendean Bellevue WA 66X5556666 V SV 57.1
6 Moore James Wurgabup WA 6X55565666 V SV PP 56.1
7 Williams Winki Carnarvon X5565XX664 V 55.3
8 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 46X66X6456 55.2
9 Littlely David Bassendean Bellevue WA 6665665564 V SV 55.0
10 Whittemore Tony City of Subiaco WA X6555X465X V SV 54.3
11 Faulkner Kevin City of Subiaco WA X55555X555 52.2
12 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 4X55X4X555 51.3
13 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X0546X656 V SV 50.2
14 Carver Neil City of Subiaco WA 4446565655 V SV 50.0
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA X6X6XXXX6X 60.7
2 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 6XXXXXX6X6 60.7
3 Bunyan Brett Boddington WA XXXXXXX666 60.7
4 Viviers Martin Esperance 154 WA 66X66XXXXX 60.6
5 Whittleton Craig Boddington 6XX66XXX6X 60.6
6 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA X66XX6XXX6 60.6
7 Kinnear Bob Boddington WA 666X6XX6XX V SV 60.5
8 Hunt Nigel Northampton 111 WA X6X66XX6X6 V 60.5
9 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 66XX66XX65 V SV 59.4
10 Tamblyn Mark Port Hedland X6566X6X66 59.3
11 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 665666X666 59.1
12 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X6566X556 57.2
FTR
1 Brown Roger Waroona 6XXXX66XXX 60.7
2 Hallam Bill Beverley WA XXX6X6X6XX 60.7
3 Dickenson Judy Mundaring X6666XXXXX L 60.6
4 Brown Steven Waroona 256 WA X6666666X6 60.2
5 Pratt Brendan Moora XX56XXXXX6 59.7
6 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA XXX6X566X6 59.5
7 Kearney Paul Carnarvon WA 6566XX66XX 59.4
8 Foley Evan Kambalda 65666X66XX 59.3
9 Estermann Walter Beverley WA X5566X6666 V 58.2
10 Whittemore Anna City of Subiaco WA 56656XXX5X V SV L 57.4
Hunter Division
1 Timms Alex Perth Fremantle WA VVVVVV5V5V V 50.8
2 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue VVVVVV5VV5 50.8
3 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 5VVVVV555V 50.6
4 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 555V5VVVV5 50.5
5 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA V5V5V54455 T 48.3

Match 13 - The Bryan Rural Services 600/700m - The Bryan Rural Services 600/700m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Carlsen Gary Albany 19 WA VV5V55VVVV V 50.7
2 Craigie Garry Yarloop WA 5V5VV5V55V SP 50.5
3 Moore John Boulder WA 555VV5V55V 50.4
4 Felton David Albany WA 55555VVVV5 V SV 50.4
5 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VV4VV5VV5V V SP 49.7
6 Jeffery Tyler Albany 4V5V55VVVV U 49.6
7 Milentis Mark Manjimup 137 WA V5V555545V SP 49.3
8 Donovan Graham Esperance 154 WA 55455V5V55 V SV 49.2
9 Joyce Paul Mundaring 41 WA 555VV45555 49.2
10 Harris Coen Chapman Valley WA V555555554 U J 49.1
11 Frehner Ian City of Subiaco WA V5V4V545VV V SV 48.5
12 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 4V554VVV55 V 48.4
13 Dods Colin City of Subiaco WA 5V4V5555V4 V SV L 48.3
14 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 55454V4VVV V 47.4
15 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 55V454V45V 47.3
16 Whisson Bradley City of Subiaco WA 5V4V455V45 V 47.3
17 Watkins Peter City of Subiaco WA V45V54V554 V SV SP 47.3
18 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 555V45VV44 47.3
19 Sakich Steven Mundaring WA VV545V5553 47.3
20 McDONALD Shayne Albany WA 55545V4V54 47.2
21 Cromb Michael Mundaring 41 WA 5V44554555 47.1
22 Peacock Robert Beverley 10 WA 55V4454555 47.1
23 Mackay Laurie Bencubbin WA VV54VVV444 V SV 46.5
24 McSHANE Warren City of Subiaco WA V454V5454V V 46.3
25 Craigie Margaret Yarloop WA 445VV545V4 L SP 46.3
26 Green Micheal Kambalda 288 WA 5355V5544V V 46.2
27 Dods Allan City of Subiaco WA 5V54V54544 V SV 46.2
28 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 55445V4545 46.1
29 Martin David City of Subiaco WA 555544V454 V SV 46.1
30 Farrell Michael South Perth 7 WA 54V5455544 V SV SP 46.1
31 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 43545V5V4V 45.3
32 Samuel Kerry City of Subiaco WA 444445555V V SV 45.1
33 Eaton Merv Northam 106 WA 23VVV4V555 V SV 44.4
34 Turner Graeme Mundaring WA 5VVV44V434 V SV 44.4
35 Craigie Molly Yarloop 5545444445 L U J 44.0
36 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 3V4V544445 43.2
37 Craigie Jessie Yarloop 34444V4454 L U J 41.1
38 Harris Frank Chapman Valley 83 WA V44434433V 39.2
Division F Standard Open
1 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA XXX66X6XXX SV 60.7
2 Sweetman Gregory Carnarvon 6XX6XX66XX 60.6
3 Kempton Warren Carnarvon XX66XXX666 60.5
4 Reid Mahlon Boddington 214 WA 6656X6XXXX V SV SP 59.5
5 Keogh Catherine Beverley WA 6X56X6XX6X L 59.5
6 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA XX6XXX6656 59.5
7 Williams Winki Carnarvon X66656X6X6 V 59.3
8 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA X6X665XXX5 58.5
9 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 66655XXX6X V 58.4
10 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 656X6X66X5 58.3
11 Blechynden Denis Beverley 10 WA 655666XX66 V SV 58.2
12 Whittemore Tony City of Subiaco WA 46X66656XX V SV 57.3
13 Bryan Hugh Moora 92 WA 55X66656X6 V 57.2
14 Carver Neil City of Subiaco WA 5666656X56 V SV 57.1
15 Moore James Wurgabup WA X6X5656556 V SV PP 56.2
16 Alford David Bassendean Bellevue WA 556X65X665 V SV 56.2
17 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X5X55565X V SV 55.3
18 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 455X6X66X5 V SV 55.3
19 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA X66X664555 55.2
20 Andrews Chris City of Subiaco 65555X6656 55.1
21 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 666X665545 55.1
22 Littlely David Bassendean Bellevue WA 66454565X6 V SV 53.1
23 Concanen Terrence City of Subiaco WA 0135553444 V SV 34.0
Division 1
1 Craigie Garry Yarloop WA 5V5VV5V55V SP 50.5
2 Moore John Boulder WA 555VV5V55V 50.4
3 Felton David Albany WA 55555VVVV5 V SV 50.4
4 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VV4VV5VV5V V SP 49.7
5 Milentis Mark Manjimup 137 WA V5V555545V SP 49.3
6 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 4V554VVV55 V 48.4
7 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 55454V4VVV V 47.4
8 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 55V454V45V 47.3
9 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 555V45VV44 47.3
10 Sakich Steven Mundaring WA VV545V5553 47.3
11 McDONALD Shayne Albany WA 55545V4V54 47.2
12 McSHANE Warren City of Subiaco WA V454V5454V V 46.3
13 Green Micheal Kambalda 288 WA 5355V5544V V 46.2
14 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 55445V4545 46.1
15 Turner Graeme Mundaring WA 5VVV44V434 V SV 44.4
Division 2
1 Carlsen Gary Albany 19 WA VV5V55VVVV V 50.7
2 Donovan Graham Esperance 154 WA 55455V5V55 V SV 49.2
3 Joyce Paul Mundaring 41 WA 555VV45555 49.2
4 Frehner Ian City of Subiaco WA V5V4V545VV V SV 48.5
5 Whisson Bradley City of Subiaco WA 5V4V455V45 V 47.3
6 Watkins Peter City of Subiaco WA V45V54V554 V SV SP 47.3
7 Cromb Michael Mundaring 41 WA 5V44554555 47.1
8 Mackay Laurie Bencubbin WA VV54VVV444 V SV 46.5
9 Craigie Margaret Yarloop WA 445VV545V4 L SP 46.3
10 Dods Allan City of Subiaco WA 5V54V54544 V SV 46.2
11 Martin David City of Subiaco WA 555544V454 V SV 46.1
12 Farrell Michael South Perth 7 WA 54V5455544 V SV SP 46.1
13 Samuel Kerry City of Subiaco WA 444445555V V SV 45.1
Division 3
1 Jeffery Tyler Albany 4V5V55VVVV U 49.6
2 Harris Coen Chapman Valley WA V555555554 U J 49.1
3 Dods Colin City of Subiaco WA 5V4V5555V4 V SV L 48.3
4 Peacock Robert Beverley 10 WA 55V4454555 47.1
5 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 43545V5V4V 45.3
6 Eaton Merv Northam 106 WA 23VVV4V555 V SV 44.4
7 Craigie Molly Yarloop 5545444445 L U J 44.0
8 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 3V4V544445 43.2
9 Craigie Jessie Yarloop 34444V4454 L U J 41.1
10 Harris Frank Chapman Valley 83 WA V44434433V 39.2
F Standard-A
1 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA XXX66X6XXX SV 60.7
2 Sweetman Gregory Carnarvon 6XX6XX66XX 60.6
3 Kempton Warren Carnarvon XX66XXX666 60.5
4 Reid Mahlon Boddington 214 WA 6656X6XXXX V SV SP 59.5
5 Keogh Catherine Beverley WA 6X56X6XX6X L 59.5
6 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA XX6XXX6656 59.5
7 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA X6X665XXX5 58.5
8 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 66655XXX6X V 58.4
9 Blechynden Denis Beverley 10 WA 655666XX66 V SV 58.2
F Standard-B
1 Williams Winki Carnarvon X66656X6X6 V 59.3
2 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 656X6X66X5 58.3
3 Whittemore Tony City of Subiaco WA 46X66656XX V SV 57.3
4 Bryan Hugh Moora 92 WA 55X66656X6 V 57.2
5 Carver Neil City of Subiaco WA 5666656X56 V SV 57.1
6 Moore James Wurgabup WA X6X5656556 V SV PP 56.2
7 Alford David Bassendean Bellevue WA 556X65X665 V SV 56.2
8 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X5X55565X V SV 55.3
9 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 455X6X66X5 V SV 55.3
10 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA X66X664555 55.2
11 Andrews Chris City of Subiaco 65555X6656 55.1
12 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 666X665545 55.1
13 Littlely David Bassendean Bellevue WA 66454565X6 V SV 53.1
14 Concanen Terrence City of Subiaco WA 0135553444 V SV 34.0
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 66X66XXXXX 60.6
2 Puzey Keiton Bassendean Bellevue XXX666X666 60.4
3 Whittleton Craig Boddington 66XX666X66 60.3
4 Bunyan Brett Boddington WA XXXX665XX6 59.6
5 Viviers Martin Esperance 154 WA X66XXXXX65 59.6
6 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6X66XX65XX 59.5
7 Kinnear Bob Boddington WA X65XX6X666 V SV 59.4
8 Hunt Nigel Northampton 111 WA 656X6X666X V 59.3
9 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 556X6XXXXX 58.6
10 Piper Bruce Geraldton Greenough WA X65656XXX6 V SV 58.4
11 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 5665X66XX6 58.3
12 Tamblyn Mark Port Hedland 6X56655666 57.1
FTR
1 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 666XX6X6XX 60.5
2 Kearney Paul Carnarvon WA 6XXXX66666 60.4
3 Pratt Brendan Moora 6XXXXXX656 59.6
4 Dickenson Judy Mundaring 66666X5XXX L 59.4
5 Whittemore Anna City of Subiaco WA 656665X6X6 V SV L 58.2
6 Brown Roger Waroona 5X5XX5XXXX 57.7
7 Brown Steven Waroona 256 WA 655X665666 57.1
8 Foley Evan Kambalda 456X666X56 56.2
9 Estermann Walter Beverley WA 456565XXX6 V 55.3
10 Hallam Bill Beverley WA 06X666XXXX 54.5
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 5V5VVVVV5V 50.7
2 Timms Alex Perth Fremantle WA V5VVVVV555 V 50.6
3 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 5455VV5V5V 49.4
4 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 5545VVV554 T 48.3
5 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 24VV55V555 46.3

Match 12 - Aggregate - Wally Moore Memorial Aggregate

Place Last Name Preferred Name Club State Info Score
Division Open
1 Craigie Garry Yarloop WA SP 124.10
1 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 124.10
3 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 123.17
4 Green Micheal Kambalda 288 WA V 123.10
5 Mackay Laurie Bencubbin WA V SV 123.8
6 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 122.15
7 Sakich Steven Mundaring WA 122.14
8 Martin David City of Subiaco WA V SV 122.13
9 Moore John Boulder WA 122.12
10 Craigie Jessie Yarloop L U J 122.11
11 Dods Colin City of Subiaco WA V SV L 122.11
12 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 122.8
13 Felton David Albany WA V SV 121.13
14 Turner Graeme Mundaring WA V SV 120.9
15 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 120.9
16 Harris Coen Chapman Valley WA U J 120.8
17 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 120.8
18 Craigie Molly Yarloop L U J 120.8
19 Carlsen Gary Albany 19 WA V 120.7
20 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 120.7
21 McDONALD Shayne Albany WA 119.8
22 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 119.8
23 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 119.5
24 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 118.10
25 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 118.9
26 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 118.5
27 Peacock Robert Beverley 10 WA 117.9
28 Cromb Michael Mundaring 41 WA 117.7
29 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 117.7
30 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 117.6
31 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 117.4
32 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 116.6
33 Joyce Paul Mundaring 41 WA 116.5
34 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 115.7
35 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 114.5
36 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 113.8
37 Jeffery Tyler Albany U 111.6
38 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 108.0
39 Hope Chris Perth - Fremantle 293 WA V SV 104.3
Division F Standard Open
1 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 147.13
2 Kempton Warren Carnarvon 147.12
3 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 144.7
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 143.4
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 142.11
6 Keogh Catherine Beverley WA L 142.8
7 Andrews Chris City of Subiaco 142.7
8 Sweetman Gregory Carnarvon 141.7
9 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA SV 141.7
10 Whittemore Tony City of Subiaco WA V SV 140.6
11 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 140.4
12 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 138.4
13 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 137.4
14 Williams Winki Carnarvon V 136.5
15 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 136.5
16 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 134.4
17 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 132.5
18 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 131.4
19 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 130.0
20 Bryan Hugh Moora 92 WA V 129.4
21 Moore James Wurgabup WA V SV PP 125.5
22 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 124.2
23 Concanen Terrence City of Subiaco WA V SV 47.1
Division 1
1 Craigie Garry Yarloop WA SP 124.10
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 124.10
3 Green Micheal Kambalda 288 WA V 123.10
4 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 122.15
5 Sakich Steven Mundaring WA 122.14
6 Moore John Boulder WA 122.12
7 Felton David Albany WA V SV 121.13
8 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 120.9
9 Turner Graeme Mundaring WA V SV 120.9
10 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 120.7
11 McDONALD Shayne Albany WA 119.8
12 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 118.10
13 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 118.9
14 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 118.5
15 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 117.4
Division 2
1 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 123.17
2 Mackay Laurie Bencubbin WA V SV 123.8
3 Martin David City of Subiaco WA V SV 122.13
4 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 122.8
5 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 120.8
6 Carlsen Gary Albany 19 WA V 120.7
7 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 119.8
8 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 119.5
9 Cromb Michael Mundaring 41 WA 117.7
10 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 117.6
11 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 116.6
12 Joyce Paul Mundaring 41 WA 116.5
13 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 115.7
Division 3
1 Dods Colin City of Subiaco WA V SV L 122.11
2 Craigie Jessie Yarloop L U J 122.11
3 Craigie Molly Yarloop L U J 120.8
4 Harris Coen Chapman Valley WA U J 120.8
5 Peacock Robert Beverley 10 WA 117.9
6 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 117.7
7 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 114.5
8 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 113.8
9 Jeffery Tyler Albany U 111.6
10 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 108.0
11 Hope Chris Perth - Fremantle 293 WA V SV 104.3
F Standard-A
1 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 147.13
2 Kempton Warren Carnarvon 147.12
3 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 144.7
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 143.4
5 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 142.11
6 Keogh Catherine Beverley WA L 142.8
7 Sweetman Gregory Carnarvon 141.7
8 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA SV 141.7
9 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 138.4
F Standard-B
1 Andrews Chris City of Subiaco 142.7
2 Whittemore Tony City of Subiaco WA V SV 140.6
3 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 140.4
4 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 137.4
5 Williams Winki Carnarvon V 136.5
6 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 136.5
7 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 134.4
8 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 132.5
9 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 131.4
10 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 130.0
11 Bryan Hugh Moora 92 WA V 129.4
12 Moore James Wurgabup WA V SV PP 125.5
13 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 124.2
14 Concanen Terrence City of Subiaco WA V SV 47.1
F Open
1 Bunyan Brett Boddington WA 150.15
2 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 149.14
3 Whittleton Craig Boddington 149.11
4 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 147.12
5 Kinnear Bob Boddington WA V SV 146.15
6 Hunt Nigel Northampton 111 WA V 145.13
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA V SV 145.8
8 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 145.7
9 Viviers Martin Esperance 154 WA 144.9
10 Whittleton Lana Boddington L 141.9
11 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 139.5
12 Tamblyn Mark Port Hedland 138.8
13 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 138.7
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA 146.14
2 Hallam Bill Beverley WA 146.7
3 Pratt Brendan Moora 145.7
4 Brown Steven Waroona 256 WA 143.8
5 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 143.7
6 Brown Roger Waroona 141.3
7 Dickenson Judy Mundaring L 140.7
8 Whittemore Anna City of Subiaco WA V SV L 138.11
9 Estermann Walter Beverley WA V 138.6
10 Foley Evan Kambalda 131.3
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 125.16
2 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 125.10
3 Timms Alex Perth Fremantle WA V 124.15
4 Mann Nathan Perth - Fremantle 293 WA 124.14
5 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA T 122.12
6 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 119.12
7 Arnold Tony Beverley Rifle Club 107.3

Match 11 - The George W Wittorff Memorial 500/600m - The George W Wittorff Memorial 500/600m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Martin David City of Subiaco WA 5VVVV555VV5VV55 V SV 75.8
2 Craigie Garry Yarloop WA 5VV55VV555V55VV SP 75.7
3 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5V5V5VVV5555555 75.5
4 Mackay Laurie Bencubbin WA VV555555555555V V SV 75.3
5 Watkins Peter City of Subiaco WA VVV54V5VVV5VVVV V SV SP 74.11
6 Dods Colin City of Subiaco WA VVVVV4VV55V5VV5 V SV L 74.10
7 Milentis Mark Manjimup 137 WA V5VVV555VV4V5V5 SP 74.8
8 Moore John Boulder WA V5VV545555V5V55 74.5
9 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA V5455554V5VVVVV 73.7
10 Felton David Albany WA 545VV45VVV55VV5 V SV 73.7
11 Green Micheal Kambalda 288 WA 5VV4VV55V55VV45 V 73.7
12 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 5V54V55V5554VVV V 73.6
13 Craigie Jessie Yarloop V554VV55V4V55V5 L U J 73.6
14 Cromb Michael Mundaring 41 WA 45V545V5V555V5V 73.5
15 Craigie Molly Yarloop 55V555VV4V55V45 L U J 73.5
16 Farrell Michael South Perth 7 WA V555VV4V5555554 V SV SP 73.4
17 Carlsen Gary Albany 19 WA 55V5554455V5V55 V 73.3
18 Donovan Graham Esperance 154 WA 5545V545V55V555 V SV 73.3
19 Sakich Steven Mundaring WA VV4VVV4554V5VVV 72.9
20 Samuel Kerry City of Subiaco WA VV5V4VVV455V554 V SV 72.7
21 Harris Coen Chapman Valley WA 4V5V4555VVV54V5 U J 72.6
22 Turner Graeme Mundaring WA 554V55VVV44555V V SV 72.5
23 Peacock Robert Beverley 10 WA 45V54VVV544V55V 71.6
24 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VV54554V5V45VV4 V SP 71.6
25 Dods Allan City of Subiaco WA 5VV5V54V44V5V54 V SV 71.6
26 Frehner Ian City of Subiaco WA 44555V45VV54VV5 V SV 71.5
27 McSHANE Warren City of Subiaco WA 5V554V4554V4V55 V 71.4
28 McDONALD Shayne Albany WA V5545VVV5445545 71.4
29 Whisson Bradley City of Subiaco WA V54554555V5V454 V 71.3
30 Jeffery Tyler Albany V5454V544545VVV U 70.5
31 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 5V5545V345545V5 70.3
32 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 44V55545V54V545 70.3
33 Joyce Paul Mundaring 41 WA 5455V4445455V55 70.2
34 Dickenson Simon Mundaring 41 WA V5544V3V5VV4VV4 69.7
35 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 555V45444454554 V 68.1
36 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 545545544554445 68.0
37 Eaton Merv Northam 106 WA V42554V54555454 V SV 67.2
38 Craigie Margaret Yarloop WA 44V553545545544 L SP 67.1
39 Hope Chris Perth - Fremantle 293 WA 544V4443V444V54 V SV 64.3
Division F Standard Open
1 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 66X56X6XXX6X666 89.6
2 Kempton Warren Carnarvon XXX5XX5X6X56X66 87.8
3 Reid Mahlon Boddington 214 WA 5XX566665XXX6X5 V SV SP 86.6
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 565656666X56X6X V 86.3
5 Blechynden Denis Beverley 10 WA 66665X655X56666 V SV 86.2
6 Andrews Chris City of Subiaco 46XXX666X655566 85.4
7 Keogh Catherine Beverley WA 456X6X6XX65X565 L 84.5
8 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA X64X6X55566566X 84.4
9 Sweetman Gregory Carnarvon 666X55656XX5X55 84.4
10 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA XX5566665565X65 SV 84.3
11 Whittemore Tony City of Subiaco WA 5XXX555566566X5 V SV 83.4
12 Williams Winki Carnarvon 565556556X66XX5 V 83.3
13 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 56666X555X56655 V SV 83.2
14 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 64655X55X5X6665 82.3
15 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 5655665X5X56X55 V SV 82.3
16 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 55564XX65565665 81.2
17 Moore James Wurgabup WA 55565446X54X65X V SV PP 78.3
18 Alford David Bassendean Bellevue WA 356XX5X54655556 V SV 78.3
19 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 6555X5446556545 76.1
20 Bryan Hugh Moora 92 WA 6645X5564544465 V 75.1
21 Littlely David Bassendean Bellevue WA 655655565554445 V SV 75.0
22 Carver Neil City of Subiaco WA 445565555444655 V SV 72.0
Division 1
1 Craigie Garry Yarloop WA 5VV55VV555V55VV SP 75.7
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5V5V5VVV5555555 75.5
3 Milentis Mark Manjimup 137 WA V5VVV555VV4V5V5 SP 74.8
4 Moore John Boulder WA V5VV545555V5V55 74.5
5 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA V5455554V5VVVVV 73.7
6 Felton David Albany WA 545VV45VVV55VV5 V SV 73.7
7 Green Micheal Kambalda 288 WA 5VV4VV55V55VV45 V 73.7
8 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 5V54V55V5554VVV V 73.6
9 Sakich Steven Mundaring WA VV4VVV4554V5VVV 72.9
10 Turner Graeme Mundaring WA 554V55VVV44555V V SV 72.5
11 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VV54554V5V45VV4 V SP 71.6
12 McSHANE Warren City of Subiaco WA 5V554V4554V4V55 V 71.4
13 McDONALD Shayne Albany WA V5545VVV5445545 71.4
14 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 44V55545V54V545 70.3
15 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 555V45444454554 V 68.1
Division 2
1 Martin David City of Subiaco WA 5VVVV555VV5VV55 V SV 75.8
2 Mackay Laurie Bencubbin WA VV555555555555V V SV 75.3
3 Watkins Peter City of Subiaco WA VVV54V5VVV5VVVV V SV SP 74.11
4 Cromb Michael Mundaring 41 WA 45V545V5V555V5V 73.5
5 Farrell Michael South Perth 7 WA V555VV4V5555554 V SV SP 73.4
6 Carlsen Gary Albany 19 WA 55V5554455V5V55 V 73.3
7 Donovan Graham Esperance 154 WA 5545V545V55V555 V SV 73.3
8 Samuel Kerry City of Subiaco WA VV5V4VVV455V554 V SV 72.7
9 Dods Allan City of Subiaco WA 5VV5V54V44V5V54 V SV 71.6
10 Frehner Ian City of Subiaco WA 44555V45VV54VV5 V SV 71.5
11 Whisson Bradley City of Subiaco WA V54554555V5V454 V 71.3
12 Joyce Paul Mundaring 41 WA 5455V4445455V55 70.2
13 Craigie Margaret Yarloop WA 44V553545545544 L SP 67.1
Division 3
1 Dods Colin City of Subiaco WA VVVVV4VV55V5VV5 V SV L 74.10
2 Craigie Jessie Yarloop V554VV55V4V55V5 L U J 73.6
3 Craigie Molly Yarloop 55V555VV4V55V45 L U J 73.5
4 Harris Coen Chapman Valley WA 4V5V4555VVV54V5 U J 72.6
5 Peacock Robert Beverley 10 WA 45V54VVV544V55V 71.6
6 Jeffery Tyler Albany V5454V544545VVV U 70.5
7 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 5V5545V345545V5 70.3
8 Dickenson Simon Mundaring 41 WA V5544V3V5VV4VV4 69.7
9 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 545545544554445 68.0
10 Eaton Merv Northam 106 WA V42554V54555454 V SV 67.2
11 Hope Chris Perth - Fremantle 293 WA 544V4443V444V54 V SV 64.3
F Standard-A
1 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 66X56X6XXX6X666 89.6
2 Kempton Warren Carnarvon XXX5XX5X6X56X66 87.8
3 Reid Mahlon Boddington 214 WA 5XX566665XXX6X5 V SV SP 86.6
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 565656666X56X6X V 86.3
5 Blechynden Denis Beverley 10 WA 66665X655X56666 V SV 86.2
6 Keogh Catherine Beverley WA 456X6X6XX65X565 L 84.5
7 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA X64X6X55566566X 84.4
8 Sweetman Gregory Carnarvon 666X55656XX5X55 84.4
9 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA XX5566665565X65 SV 84.3
F Standard-B
1 Andrews Chris City of Subiaco 46XXX666X655566 85.4
2 Whittemore Tony City of Subiaco WA 5XXX555566566X5 V SV 83.4
3 Williams Winki Carnarvon 565556556X66XX5 V 83.3
4 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 56666X555X56655 V SV 83.2
5 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 64655X55X5X6665 82.3
6 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 5655665X5X56X55 V SV 82.3
7 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 55564XX65565665 81.2
8 Moore James Wurgabup WA 55565446X54X65X V SV PP 78.3
9 Alford David Bassendean Bellevue WA 356XX5X54655556 V SV 78.3
10 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 6555X5446556545 76.1
11 Bryan Hugh Moora 92 WA 6645X5564544465 V 75.1
12 Littlely David Bassendean Bellevue WA 655655565554445 V SV 75.0
13 Carver Neil City of Subiaco WA 445565555444655 V SV 72.0
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 6XX6XX6X66X6X6X 90.8
2 Bunyan Brett Boddington WA 666X6XXXXX66XX6 90.8
3 Whittleton Craig Boddington X66X6XX65X6XX6X 89.8
4 Whittleton Lana Boddington 665X6XXXX66XX6X L 89.8
5 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 6X6X6X6X66XXX65 89.7
6 Kinnear Bob Boddington WA X65XXX6XX656XXX V SV 88.9
7 Hunt Nigel Northampton 111 WA 6665X6X5XX6XXXX V 88.8
8 Viviers Martin Esperance 154 WA 66665655XXXXX6X 87.6
9 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 566XXX6566X665X V SV 87.5
10 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 456XXX6666656X6 86.4
11 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 6XX6X5565X56X56 85.5
12 Tamblyn Mark Port Hedland X5X566X6566555X 84.4
13 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 55X5665666X5565 83.2
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA XXXXX6XXXXXX656 89.11
2 Hallam Bill Beverley WA 666X6X6X565X666 88.4
3 Pratt Brendan Moora 6666X66XXX46666 88.4
4 Dickenson Judy Mundaring 6XX5565666XXX5X L 86.6
5 Brown Steven Waroona 256 WA 65X66566X655XX6 86.4
6 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 66XX6565X6556X6 86.4
7 Estermann Walter Beverley WA X5X6XX65X665664 V 85.5
8 Brown Roger Waroona 665656X66666654 85.1
9 Whittemore Anna City of Subiaco WA X66XXX554XX45X5 V SV L 82.7
10 Foley Evan Kambalda 6545X6555XX5665 81.3
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA V5V55VV5VV5V5VV 75.9
2 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue V5VV5555V555VV5 75.6
3 Mann Nathan Perth - Fremantle 293 WA VV5VVVV5455VVVV 74.10
4 Timms Alex Perth Fremantle WA 5VVV55545VVVVVV V 74.9
5 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 55VVV45VV45555V T 73.6
6 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club 5V4V5VV444VV55V 71.7
7 Arnold Tony Beverley Rifle Club 54434444V555054 61.1

Match 10 - The Merv Concanen 300/500m - The Merv Concanen 300/500m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Craigie Margaret Yarloop WA 5VV5V555VV L SP 50.5
2 Sakich Steven Mundaring WA 55VV5VV55V 50.5
3 Green Micheal Kambalda 288 WA V555V55V55 V 50.3
4 Watkins Peter City of Subiaco WA VVVV55VV54 V SV SP 49.6
5 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5V545VV5VV 49.5
6 Craigie Jessie Yarloop V555VV4VV5 L U J 49.5
7 Donovan Graham Esperance 154 WA 555VVV5VV4 V SV 49.5
8 Frehner Ian City of Subiaco WA 555V5V554V V SV 49.3
9 Craigie Garry Yarloop WA 555VV545V5 SP 49.3
10 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V54V55V555 V 49.3
11 McSHANE Warren City of Subiaco WA 55555VVV45 V 49.3
12 Moore John Boulder WA 5V4VVV4VVV 48.7
13 Milentis Mark Manjimup 137 WA VVV4VVV45V SP 48.7
14 Felton David Albany WA 5VV5VVVV44 V SV 48.6
15 Whisson Bradley City of Subiaco WA V45VV455VV V 48.5
16 Mackay Laurie Bencubbin WA VVV5V4V554 V SV 48.5
17 McDONALD Shayne Albany WA V5454V5V5V 48.4
18 Turner Graeme Mundaring WA 4V55V45V5V V SV 48.4
19 Harris Coen Chapman Valley WA 5544555V5V U J 48.2
20 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 54545V555V 48.2
21 Dods Colin City of Subiaco WA 554V555554 V SV L 48.1
22 Martin David City of Subiaco WA 5V3VV4V5V5 V SV 47.5
23 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 5554VVV44V V SP 47.4
24 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 5544V5VVV4 47.4
25 Carlsen Gary Albany 19 WA V4V55V5V53 V 47.4
26 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V45V45455V V 47.3
27 Eaton Merv Northam 106 WA 454V455VV5 V SV 47.3
28 Craigie Molly Yarloop V45V45V545 L U J 47.3
29 Joyce Paul Mundaring 41 WA 44VV544V55 46.3
30 Peacock Robert Beverley 10 WA 55VVV54345 46.3
31 Farrell Michael South Perth 7 WA 4555V44455 V SV SP 46.1
32 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 5445454VV4 45.2
33 Dods Allan City of Subiaco WA 5445445455 V SV 45.0
34 Cromb Michael Mundaring 41 WA 45454444VV 44.2
35 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 45V4454544 44.1
36 Samuel Kerry City of Subiaco WA 4445455345 V SV 43.0
37 Jeffery Tyler Albany 543445533V U 41.1
38 Hope Chris Perth - Fremantle 293 WA 5545544305 V SV 40.0
39 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 4523545444 40.0
Division F Standard Open
1 Kempton Warren Carnarvon 66X6XX6X66 60.4
2 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 66666X6XX6 60.3
3 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA XXXX4XX6X6 58.7
4 Keogh Catherine Beverley WA 66X66XX556 L 58.3
5 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 6XX65XX655 SV 57.4
6 Sweetman Gregory Carnarvon 6X556X56X6 57.3
7 Andrews Chris City of Subiaco 665XX65X56 57.3
8 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 56XX656656 V SV 57.2
9 Whittemore Tony City of Subiaco WA 6X6665X655 V SV 57.2
10 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 66X4666566 V 57.1
11 Reid Mahlon Boddington 214 WA X6546X5XXX V SV SP 56.5
12 Ellery Terry Geraldton Greenough WA XXX45X5666 56.4
13 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 46X5466666 55.1
14 Littlely David Bassendean Bellevue WA 6656556556 V SV 55.0
15 Bryan Hugh Moora 92 WA 5565X555XX V 54.3
16 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 5X56X65465 V SV 54.2
17 Williams Winki Carnarvon 55555X5X56 V 53.2
18 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 5X564X5655 53.2
19 Alford David Bassendean Bellevue WA 4556556X65 V SV 53.1
20 Carver Neil City of Subiaco WA 55455X5X56 V SV 52.2
21 Blechynden Denis Beverley 10 WA 644XX56555 V SV 52.2
22 Moore James Wurgabup WA 045X5555X6 V SV PP 47.2
23 Concanen Terrence City of Subiaco WA 444445556X V SV 47.1
Division 1
1 Sakich Steven Mundaring WA 55VV5VV55V 50.5
2 Green Micheal Kambalda 288 WA V555V55V55 V 50.3
3 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5V545VV5VV 49.5
4 Craigie Garry Yarloop WA 555VV545V5 SP 49.3
5 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V54V55V555 V 49.3
6 McSHANE Warren City of Subiaco WA 55555VVV45 V 49.3
7 Moore John Boulder WA 5V4VVV4VVV 48.7
8 Milentis Mark Manjimup 137 WA VVV4VVV45V SP 48.7
9 Felton David Albany WA 5VV5VVVV44 V SV 48.6
10 McDONALD Shayne Albany WA V5454V5V5V 48.4
11 Turner Graeme Mundaring WA 4V55V45V5V V SV 48.4
12 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 54545V555V 48.2
13 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 5554VVV44V V SP 47.4
14 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V45V45455V V 47.3
15 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 5445454VV4 45.2
Division 2
1 Craigie Margaret Yarloop WA 5VV5V555VV L SP 50.5
2 Watkins Peter City of Subiaco WA VVVV55VV54 V SV SP 49.6
3 Donovan Graham Esperance 154 WA 555VVV5VV4 V SV 49.5
4 Frehner Ian City of Subiaco WA 555V5V554V V SV 49.3
5 Whisson Bradley City of Subiaco WA V45VV455VV V 48.5
6 Mackay Laurie Bencubbin WA VVV5V4V554 V SV 48.5
7 Martin David City of Subiaco WA 5V3VV4V5V5 V SV 47.5
8 Carlsen Gary Albany 19 WA V4V55V5V53 V 47.4
9 Joyce Paul Mundaring 41 WA 44VV544V55 46.3
10 Farrell Michael South Perth 7 WA 4555V44455 V SV SP 46.1
11 Dods Allan City of Subiaco WA 5445445455 V SV 45.0
12 Cromb Michael Mundaring 41 WA 45454444VV 44.2
13 Samuel Kerry City of Subiaco WA 4445455345 V SV 43.0
Division 3
1 Craigie Jessie Yarloop V555VV4VV5 L U J 49.5
2 Harris Coen Chapman Valley WA 5544555V5V U J 48.2
3 Dods Colin City of Subiaco WA 554V555554 V SV L 48.1
4 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 5544V5VVV4 47.4
5 Eaton Merv Northam 106 WA 454V455VV5 V SV 47.3
6 Craigie Molly Yarloop V45V45V545 L U J 47.3
7 Peacock Robert Beverley 10 WA 55VVV54345 46.3
8 Dickenson Simon Mundaring 41 WA 45V4454544 44.1
9 Jeffery Tyler Albany 543445533V U 41.1
10 Hope Chris Perth - Fremantle 293 WA 5545544305 V SV 40.0
11 Harris Frank Chapman Valley 83 WA 4523545444 40.0
F Standard-A
1 Kempton Warren Carnarvon 66X6XX6X66 60.4
2 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 66666X6XX6 60.3
3 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA XXXX4XX6X6 58.7
4 Keogh Catherine Beverley WA 66X66XX556 L 58.3
5 Ferres Trevor Bassendean Bellevue WA 6XX65XX655 SV 57.4
6 Sweetman Gregory Carnarvon 6X556X56X6 57.3
7 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 66X4666566 V 57.1
8 Reid Mahlon Boddington 214 WA X6546X5XXX V SV SP 56.5
9 Blechynden Denis Beverley 10 WA 644XX56555 V SV 52.2
F Standard-B
1 Andrews Chris City of Subiaco 665XX65X56 57.3
2 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 56XX656656 V SV 57.2
3 Whittemore Tony City of Subiaco WA 6X6665X655 V SV 57.2
4 Ellery Terry Geraldton Greenough WA XXX45X5666 56.4
5 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 46X5466666 55.1
6 Littlely David Bassendean Bellevue WA 6656556556 V SV 55.0
7 Bryan Hugh Moora 92 WA 5565X555XX V 54.3
8 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 5X56X65465 V SV 54.2
9 Williams Winki Carnarvon 55555X5X56 V 53.2
10 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 5X564X5655 53.2
11 Alford David Bassendean Bellevue WA 4556556X65 V SV 53.1
12 Carver Neil City of Subiaco WA 55455X5X56 V SV 52.2
13 Moore James Wurgabup WA 045X5555X6 V SV PP 47.2
14 Concanen Terrence City of Subiaco WA 444445556X V SV 47.1
F Open
1 Bunyan Brett Boddington WA 66XXX6XXXX 60.7
2 Puzey Keiton Bassendean Bellevue XX66XXX6XX 60.7
3 Whittleton Craig Boddington 666X6X666X 60.3
4 Bongiorno Letterio Perth - Fremantle 293 WA 6XX665666X 59.3
5 Kinnear Bob Boddington WA XX6XXXX655 V SV 58.6
6 Piper Bruce Geraldton Greenough WA X65665X6X6 V SV 58.3
7 Hunt Nigel Northampton 111 WA 5X6XXX6X55 V 57.5
8 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 6X5XX55X66 57.4
9 Viviers Martin Esperance 154 WA 6X565X56X6 57.3
10 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 46566XX65X 56.3
11 Tamblyn Mark Port Hedland 654555XXXX 54.4
12 Delaporte Adam Armadale Byford 284 WA 45X55655X6 53.2
13 Whittleton Lana Boddington 6444566X65 L 52.1
FTR
1 Hallam Bill Beverley WA 666XX65X65 58.3
2 Brown Steven Waroona 256 WA 6X5X6X55X6 57.4
3 Pratt Brendan Moora 55XX66665X 57.3
4 Yates Bradley Busselton-Bunbury Rifle Club WA 46X666X5X6 57.3
5 Kearney Paul Carnarvon WA X65X6X6655 57.3
6 Whittemore Anna City of Subiaco WA 5X5XX5X665 V SV L 56.4
7 Brown Roger Waroona 66XX655655 56.2
8 Dickenson Judy Mundaring 6546665X55 L 54.1
9 Estermann Walter Beverley WA 666X655553 V 53.1
10 Foley Evan Kambalda 5566545545 50.0
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 55VVVVVV5V 50.7
2 Timms Alex Perth Fremantle WA 55VVV55VVV V 50.6
3 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue VV55555VV5 50.4
4 Mann Nathan Perth - Fremantle 293 WA VV5V5555V5 50.4
5 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 55VVV5VVV4 T 49.6
6 VanDenElzen Jake Yarloop Rifle Club VVV4VV5554 48.5
7 Arnold Tony Beverley Rifle Club 555V44V445 46.2

Match 9 - Aggregate - Duke Edinburgh Memorial

Place Last Name Preferred Name Club State Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA 320.31
2 Craigie Garry Yarloop WA SP 314.24
3 McDONALD Shayne Albany WA 312.29
4 Felton David Albany WA V SV 311.23
5 Sakich Steven Mundaring WA 310.26
6 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 309.23
7 Craigie Molly Yarloop L U J 309.22
8 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 309.21
9 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 308.29
10 Joyce Paul Mundaring 41 WA 308.25
11 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 308.21
12 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 307.21
13 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 306.36
14 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 306.15
15 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 305.21
16 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 305.18
17 Green Micheal Kambalda 288 WA V 305.17
18 Cromb Michael Mundaring 41 WA 302.17
19 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 302.15
20 Turner Graeme Mundaring WA V SV 301.23
21 Martin David City of Subiaco WA V SV 301.16
22 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 300.18
23 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 300.17
24 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 299.14
25 Jeffery Tyler Albany U 298.16
26 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 297.20
27 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 294.7
28 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 291.11
29 Peacock Robert Beverley 10 WA 290.13
30 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 289.16
31 McGRATH Michael Bindoon WA 288.11
32 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 265.8
Division F Standard Open
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 374.27
2 Kempton Warren Carnarvon 365.19
3 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 365.16
4 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA V 364.12
5 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 363.11
6 Sweetman Gregory Carnarvon 361.20
7 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 361.15
8 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 360.13
9 Moore James Wurgabup WA V SV PP 356.13
10 Keogh Catherine Beverley WA L 355.12
11 Williams Winki Carnarvon V 353.21
12 Bridges Brian Esperance WA 353.14
13 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 353.8
14 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 343.11
15 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 342.11
16 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 340.9
17 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 339.6
18 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 335.14
19 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 335.8
20 Bryan Hugh Moora 92 WA V 334.13
21 Lydiate Ross Cuballing 69 WA V SV 311.1
Division 1
1 Moore John Boulder WA 320.31
2 Craigie Garry Yarloop WA SP 314.24
3 McDONALD Shayne Albany WA 312.29
4 Felton David Albany WA V SV 311.23
5 Sakich Steven Mundaring WA 310.26
6 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 309.23
7 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 309.21
8 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 308.29
9 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 308.21
10 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 306.36
11 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 306.15
12 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 305.21
13 Green Micheal Kambalda 288 WA V 305.17
14 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 302.15
15 Turner Graeme Mundaring WA V SV 301.23
Division 2
1 Joyce Paul Mundaring 41 WA 308.25
2 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 307.21
3 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 305.18
4 Cromb Michael Mundaring 41 WA 302.17
5 Martin David City of Subiaco WA V SV 301.16
6 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 300.18
7 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 300.17
8 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 297.20
9 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 294.7
10 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 291.11
11 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 289.16
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop L U J 309.22
2 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 299.14
3 Jeffery Tyler Albany U 298.16
4 Peacock Robert Beverley 10 WA 290.13
5 McGRATH Michael Bindoon WA 288.11
6 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 265.8
F Standard-A
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 374.27
2 Kempton Warren Carnarvon 365.19
3 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA V 364.12
4 Sweetman Gregory Carnarvon 361.20
5 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 361.15
6 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 360.13
7 Keogh Catherine Beverley WA L 355.12
8 Bridges Brian Esperance WA 353.14
9 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 353.8
10 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 343.11
F Standard-B
1 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 365.16
2 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 363.11
3 Moore James Wurgabup WA V SV PP 356.13
4 Williams Winki Carnarvon V 353.21
5 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 342.11
6 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 340.9
7 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 339.6
8 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 335.14
9 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 335.8
10 Bryan Hugh Moora 92 WA V 334.13
11 Lydiate Ross Cuballing 69 WA V SV 311.1
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 382.31
2 Bunyan Brett Boddington WA 377.28
3 Kinnear Bob Boddington WA V SV 375.27
4 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 372.31
5 Viviers Martin Esperance 154 WA 366.20
6 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 355.13
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA V SV 329.8
FTR
1 Hallam Bill Beverley WA 367.13
2 Kearney Paul Carnarvon WA 361.22
3 Estermann Walter Beverley WA V 357.16
4 Brown Roger Waroona 354.9
5 Pratt Brendan Moora 348.13
6 Brown Steven Waroona 256 WA 341.9
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 318.31
2 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 314.26
3 Timms Alex Perth Fremantle WA V 309.25
4 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA T 300.20
5 Arnold Tony Beverley Rifle Club 297.17

Match 8 - Aggregate - Col. Luke McGuinn Memorial Aggregate

Place Last Name Preferred Name Club State Info Score
Division Open
1 Joyce Paul Mundaring 41 WA 100.10
2 Moore John Boulder WA 98.8
3 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 98.8
4 Sakich Steven Mundaring WA 97.10
5 Craigie Garry Yarloop WA SP 97.10
6 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 96.9
7 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 96.9
8 McDONALD Shayne Albany WA 96.8
9 Craigie Molly Yarloop L U J 96.7
10 Felton David Albany WA V SV 96.5
11 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 95.8
12 Martin David City of Subiaco WA V SV 94.7
13 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 93.6
14 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 93.5
15 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 92.8
16 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 92.5
17 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 92.5
18 Cromb Michael Mundaring 41 WA 92.4
19 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 91.9
20 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 91.5
21 Jeffery Tyler Albany U 91.5
22 McGRATH Michael Bindoon WA 91.4
23 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 91.3
24 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 91.3
25 Turner Graeme Mundaring WA V SV 90.4
26 Peacock Robert Beverley 10 WA 90.4
27 Green Micheal Kambalda 288 WA V 89.5
28 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 89.2
29 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 87.6
30 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 87.2
31 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 84.2
32 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 83.4
Division F Standard Open
1 Williams Winki Carnarvon V 113.10
2 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 113.4
3 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 111.7
4 Kempton Warren Carnarvon 111.4
5 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 111.3
6 Moore James Wurgabup WA V SV PP 110.4
7 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA V 110.1
8 Sweetman Gregory Carnarvon 108.6
9 Bridges Brian Esperance WA 108.6
10 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 107.3
11 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 106.4
12 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 106.1
13 Bryan Hugh Moora 92 WA V 105.4
14 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 105.2
15 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 102.1
16 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 101.2
17 Keogh Catherine Beverley WA L 99.1
18 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 98.2
19 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 96.2
20 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 94.5
21 Lydiate Ross Cuballing 69 WA V SV 88.0
Division 1
1 Moore John Boulder WA 98.8
2 Craigie Garry Yarloop WA SP 97.10
3 Sakich Steven Mundaring WA 97.10
4 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 96.9
5 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 96.9
6 McDONALD Shayne Albany WA 96.8
7 Felton David Albany WA V SV 96.5
8 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 95.8
9 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 93.5
10 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 92.5
11 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 92.5
12 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 91.9
13 Turner Graeme Mundaring WA V SV 90.4
14 Green Micheal Kambalda 288 WA V 89.5
15 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 89.2
Division 2
1 Joyce Paul Mundaring 41 WA 100.10
2 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 98.8
3 Martin David City of Subiaco WA V SV 94.7
4 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 93.6
5 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 92.8
6 Cromb Michael Mundaring 41 WA 92.4
7 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 91.3
8 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 91.3
9 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 87.6
10 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 84.2
11 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 83.4
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop L U J 96.7
2 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 91.5
3 Jeffery Tyler Albany U 91.5
4 McGRATH Michael Bindoon WA 91.4
5 Peacock Robert Beverley 10 WA 90.4
6 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 87.2
F Standard-A
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 111.7
2 Kempton Warren Carnarvon 111.4
3 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA V 110.1
4 Sweetman Gregory Carnarvon 108.6
5 Bridges Brian Esperance WA 108.6
6 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 107.3
7 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 106.1
8 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 102.1
9 Keogh Catherine Beverley WA L 99.1
10 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 98.2
F Standard-B
1 Williams Winki Carnarvon V 113.10
2 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 113.4
3 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 111.3
4 Moore James Wurgabup WA V SV PP 110.4
5 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 106.4
6 Bryan Hugh Moora 92 WA V 105.4
7 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 105.2
8 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 101.2
9 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 96.2
10 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 94.5
11 Lydiate Ross Cuballing 69 WA V SV 88.0
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 116.7
2 Bunyan Brett Boddington WA 115.8
3 Kinnear Bob Boddington WA V SV 114.9
4 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 113.6
5 Viviers Martin Esperance 154 WA 110.4
6 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 107.2
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA V SV 87.1
FTR
1 Hallam Bill Beverley WA 111.3
2 Kearney Paul Carnarvon WA 110.6
3 Pratt Brendan Moora 110.4
4 Estermann Walter Beverley WA V 107.4
5 Brown Roger Waroona 102.1
6 Brown Steven Waroona 256 WA 94.1
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 95.4
2 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 94.5
3 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA T 92.6
4 Timms Alex Perth Fremantle WA V 90.8
5 Arnold Tony Beverley Rifle Club 84.7

Match 7 - The Wayne Oldfield 800/900m - The Wayne Oldfield 800/900m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Watkins Peter City of Subiaco WA 55V555V5VV V SV SP 50.4
2 Moore John Boulder WA 55V55V5V5V 50.4
3 Joyce Paul Mundaring 41 WA V55555V55V 50.3
4 Craigie Garry Yarloop WA VV5V5V4VVV SP 49.7
5 Craigie Molly Yarloop V454VVVV5V L U J 48.6
6 McSHANE Warren City of Subiaco WA 455VV45VVV V 48.5
7 Dods Allan City of Subiaco WA 3545VVV5VV V SV 47.5
8 Sakich Steven Mundaring WA 553VV545VV 47.4
9 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 555VV45VV3 V SP 47.4
10 Donovan Graham Esperance 154 WA V55V44V455 V SV 47.3
11 Martin David City of Subiaco WA 45V5VV4545 V SV 47.3
12 Felton David Albany WA VV5V545535 V SV 47.3
13 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 54554555V4 V 47.1
14 McDONALD Shayne Albany WA 3V5V35VV5V 46.5
15 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 534V5V4VV5 V 46.4
16 Turner Graeme Mundaring WA 5V3554545V V SV 46.2
17 Milentis Mark Manjimup 137 WA 555V443V55 SP 46.2
18 Green Micheal Kambalda 288 WA 5V55453554 V 46.1
19 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 5V5454V2V5 45.3
20 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA V44V35V455 45.3
21 Whisson Bradley City of Subiaco WA 3V5554V445 V 45.2
22 Peacock Robert Beverley 10 WA V254555455 45.1
23 Jeffery Tyler Albany 44V2VV55V4 U 44.4
24 Cromb Michael Mundaring 41 WA 5344V3555V 44.2
25 Samuel Kerry City of Subiaco WA 5345V44545 V SV 44.1
26 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 5335545V54 44.1
27 McGRATH Michael Bindoon WA 5542555V44 44.1
28 Eaton Merv Northam 106 WA 3554555425 V SV 43.0
29 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 342355VVVV 42.4
30 Farrell Michael South Perth 7 WA 44VV535V42 V SV SP 42.3
31 Frehner Ian City of Subiaco WA 4233455554 V SV 40.0
32 Craigie Margaret Yarloop WA 2455533452 L SP 38.0
Division F Standard Open
1 Williams Winki Carnarvon 546XX656XX V 56.4
2 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA 6566564666 V 56.0
3 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 665XX5465X V SV 55.3
4 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA X5556X6X55 55.3
5 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA XX65556546 V SV 54.2
6 Kempton Warren Carnarvon 6665465655 54.0
7 Moore James Wurgabup WA 6XX635555X V SV PP 53.3
8 Sweetman Gregory Carnarvon 6X6X554446 52.2
9 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 5X56645564 52.1
10 Littlely David Bassendean Bellevue WA 5646654645 V SV 51.0
11 Bridges Brian Esperance WA 4565655X62 50.1
12 Reid Mahlon Boddington 214 WA 6653565653 V SV SP 50.0
13 Carver Neil City of Subiaco WA X64445554X V SV 49.2
14 Keogh Catherine Beverley WA 465X345556 L 49.1
15 Bryan Hugh Moora 92 WA X555545545 V 49.1
16 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 5554555555 49.0
17 Alford David Bassendean Bellevue WA 4556564455 V SV 49.0
18 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 4446555555 V 48.0
19 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 4564565533 46.0
20 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5454355445 44.0
21 Blechynden Denis Beverley 10 WA 4542646454 V SV 44.0
22 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 5366543443 V SV 43.0
Division 1
1 Moore John Boulder WA 55V55V5V5V 50.4
2 Craigie Garry Yarloop WA VV5V5V4VVV SP 49.7
3 McSHANE Warren City of Subiaco WA 455VV45VVV V 48.5
4 Sakich Steven Mundaring WA 553VV545VV 47.4
5 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 555VV45VV3 V SP 47.4
6 Felton David Albany WA VV5V545535 V SV 47.3
7 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 54554555V4 V 47.1
8 McDONALD Shayne Albany WA 3V5V35VV5V 46.5
9 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 534V5V4VV5 V 46.4
10 Turner Graeme Mundaring WA 5V3554545V V SV 46.2
11 Milentis Mark Manjimup 137 WA 555V443V55 SP 46.2
12 Green Micheal Kambalda 288 WA 5V55453554 V 46.1
13 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA V44V35V455 45.3
14 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 5335545V54 44.1
15 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 342355VVVV 42.4
Division 2
1 Watkins Peter City of Subiaco WA 55V555V5VV V SV SP 50.4
2 Joyce Paul Mundaring 41 WA V55555V55V 50.3
3 Dods Allan City of Subiaco WA 3545VVV5VV V SV 47.5
4 Donovan Graham Esperance 154 WA V55V44V455 V SV 47.3
5 Martin David City of Subiaco WA 45V5VV4545 V SV 47.3
6 Whisson Bradley City of Subiaco WA 3V5554V445 V 45.2
7 Cromb Michael Mundaring 41 WA 5344V3555V 44.2
8 Samuel Kerry City of Subiaco WA 5345V44545 V SV 44.1
9 Farrell Michael South Perth 7 WA 44VV535V42 V SV SP 42.3
10 Frehner Ian City of Subiaco WA 4233455554 V SV 40.0
11 Craigie Margaret Yarloop WA 2455533452 L SP 38.0
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop V454VVVV5V L U J 48.6
2 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 5V5454V2V5 45.3
3 Peacock Robert Beverley 10 WA V254555455 45.1
4 Jeffery Tyler Albany 44V2VV55V4 U 44.4
5 McGRATH Michael Bindoon WA 5542555V44 44.1
6 Eaton Merv Northam 106 WA 3554555425 V SV 43.0
F Standard-A
1 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA 6566564666 V 56.0
2 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA X5556X6X55 55.3
3 Kempton Warren Carnarvon 6665465655 54.0
4 Sweetman Gregory Carnarvon 6X6X554446 52.2
5 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 5X56645564 52.1
6 Bridges Brian Esperance WA 4565655X62 50.1
7 Reid Mahlon Boddington 214 WA 6653565653 V SV SP 50.0
8 Keogh Catherine Beverley WA 465X345556 L 49.1
9 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 4446555555 V 48.0
10 Blechynden Denis Beverley 10 WA 4542646454 V SV 44.0
F Standard-B
1 Williams Winki Carnarvon 546XX656XX V 56.4
2 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 665XX5465X V SV 55.3
3 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA XX65556546 V SV 54.2
4 Moore James Wurgabup WA 6XX635555X V SV PP 53.3
5 Littlely David Bassendean Bellevue WA 5646654645 V SV 51.0
6 Carver Neil City of Subiaco WA X64445554X V SV 49.2
7 Bryan Hugh Moora 92 WA X555545545 V 49.1
8 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 5554555555 49.0
9 Alford David Bassendean Bellevue WA 4556564455 V SV 49.0
10 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 4564565533 46.0
11 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5454355445 44.0
12 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 5366543443 V SV 43.0
F Open
1 Bunyan Brett Boddington WA 6X6X655566 57.2
2 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 656X655X5X 56.3
3 Kinnear Bob Boddington WA 5556655XXX V SV 55.3
4 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 4X564X5666 54.2
5 Viviers Martin Esperance 154 WA 54X5655566 53.1
6 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6655656455 53.0
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 552444555X V SV 45.1
FTR
1 Pratt Brendan Moora 55655X6556 54.1
2 Hallam Bill Beverley WA 6X5556X554 53.2
3 Estermann Walter Beverley WA 5X4654X5X5 V 52.3
4 Brown Roger Waroona 45555X5565 51.1
5 Kearney Paul Carnarvon WA 5X644X5545 50.2
6 Brown Steven Waroona 256 WA 3434655555 45.0
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 5V5V445555 48.2
2 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 54V4V44555 46.2
3 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 354VV45553 T 44.2
4 Timms Alex Perth Fremantle WA 3V43345VV5 V 42.3
5 Arnold Tony Beverley Rifle Club V42V24V552 39.3

Match 6 - The Western Tree Recyclers 600/800m - The Western Tree Recyclers 600/800m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Joyce Paul Mundaring 41 WA VV5VVV5VV5 50.7
2 Milentis Mark Manjimup 137 WA VVVV5VV5V5 SP 50.7
3 Sakich Steven Mundaring WA 5VV55VV5VV 50.6
4 McDONALD Shayne Albany WA VV5555V555 50.3
5 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VV555VV45V V SP 49.5
6 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 455VVV5VV5 49.5
7 Felton David Albany WA V55554555V V SV 49.2
8 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 5VV55VV445 48.4
9 Moore John Boulder WA VV5VV55454 48.4
10 Watkins Peter City of Subiaco WA VVVV555454 V SV SP 48.4
11 Craigie Garry Yarloop WA 555V5VV445 SP 48.3
12 Cromb Michael Mundaring 41 WA 555V55V454 48.2
13 Craigie Molly Yarloop 55555V4545 L U J 48.1
14 Martin David City of Subiaco WA 45V35V5VV5 V SV 47.4
15 McGRATH Michael Bindoon WA 554VV55V44 47.3
16 McSHANE Warren City of Subiaco WA 5VV55V4544 V 47.3
17 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 555445V54V 47.2
18 Samuel Kerry City of Subiaco WA V4454555V5 V SV 47.2
19 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 44554V5555 V 47.1
20 Jeffery Tyler Albany 5455V44555 U 47.1
21 Donovan Graham Esperance 154 WA 5V4544V5V4 V SV 46.3
22 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA V5355V4545 46.2
23 Whisson Bradley City of Subiaco WA 545V455445 V 46.1
24 Craigie Margaret Yarloop WA V43V44V55V L SP 45.4
25 Dods Allan City of Subiaco WA 4V52545V5V V SV 45.3
26 Peacock Robert Beverley 10 WA 45V4544V4V 45.3
27 Farrell Michael South Perth 7 WA 54VV3V5445 V SV SP 45.3
28 Eaton Merv Northam 106 WA 45444V4V45 V SV 44.2
29 Turner Graeme Mundaring WA 534VV44554 V SV 44.2
30 Frehner Ian City of Subiaco WA 44V54V5444 V SV 44.2
31 Green Micheal Kambalda 288 WA 5445VVVV50 V 43.4
32 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 45V5545504 V 42.1
33 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 43454V4444 V SV 41.1
Division F Standard Open
1 Bridges Brian Esperance WA 6X6XX5X6X5 58.5
2 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 66656566X6 V SV 58.1
3 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 6566666X56 V 58.1
4 Williams Winki Carnarvon 5XXXX5X65X V 57.6
5 Faulkner Kevin City of Subiaco WA XX6X55X665 57.4
6 Kempton Warren Carnarvon X56X6XX655 57.4
7 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 56655666X6 V SV 57.1
8 Moore James Wurgabup WA 5666X65656 V SV PP 57.1
9 Sweetman Gregory Carnarvon 55X55XX6X6 56.4
10 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6645XX6XX5 56.4
11 Bryan Hugh Moora 92 WA 6X6XX46565 V 56.3
12 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 6466X5556X 55.2
13 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA X66X545665 55.2
14 Blechynden Denis Beverley 10 WA 5X56X45665 V SV 54.2
15 Littlely David Bassendean Bellevue WA 45X66X6555 V SV 54.2
16 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA X446665566 V 54.1
17 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5455X6X645 52.2
18 Reid Mahlon Boddington 214 WA 43656X6556 V SV SP 52.1
19 Keogh Catherine Beverley WA 4554655655 L 50.0
20 Carver Neil City of Subiaco WA 255334XXX5 V SV 45.3
21 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 6545354445 V SV 45.0
Division 1
1 Milentis Mark Manjimup 137 WA VVVV5VV5V5 SP 50.7
2 Sakich Steven Mundaring WA 5VV55VV5VV 50.6
3 McDONALD Shayne Albany WA VV5555V555 50.3
4 Syme Ian Dalwallinu 208 WA VV555VV45V V SP 49.5
5 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 455VVV5VV5 49.5
6 Felton David Albany WA V55554555V V SV 49.2
7 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 5VV55VV445 48.4
8 Moore John Boulder WA VV5VV55454 48.4
9 Craigie Garry Yarloop WA 555V5VV445 SP 48.3
10 McSHANE Warren City of Subiaco WA 5VV55V4544 V 47.3
11 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 555445V54V 47.2
12 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 44554V5555 V 47.1
13 Turner Graeme Mundaring WA 534VV44554 V SV 44.2
14 Green Micheal Kambalda 288 WA 5445VVVV50 V 43.4
15 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 45V5545504 V 42.1
Division 2
1 Joyce Paul Mundaring 41 WA VV5VVV5VV5 50.7
2 Watkins Peter City of Subiaco WA VVVV555454 V SV SP 48.4
3 Cromb Michael Mundaring 41 WA 555V55V454 48.2
4 Martin David City of Subiaco WA 45V35V5VV5 V SV 47.4
5 Samuel Kerry City of Subiaco WA V4454555V5 V SV 47.2
6 Donovan Graham Esperance 154 WA 5V4544V5V4 V SV 46.3
7 Whisson Bradley City of Subiaco WA 545V455445 V 46.1
8 Craigie Margaret Yarloop WA V43V44V55V L SP 45.4
9 Dods Allan City of Subiaco WA 4V52545V5V V SV 45.3
10 Farrell Michael South Perth 7 WA 54VV3V5445 V SV SP 45.3
11 Frehner Ian City of Subiaco WA 44V54V5444 V SV 44.2
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop 55555V4545 L U J 48.1
2 McGRATH Michael Bindoon WA 554VV55V44 47.3
3 Jeffery Tyler Albany 5455V44555 U 47.1
4 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA V5355V4545 46.2
5 Peacock Robert Beverley 10 WA 45V4544V4V 45.3
6 Eaton Merv Northam 106 WA 45444V4V45 V SV 44.2
7 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 43454V4444 V SV 41.1
F Standard-A
1 Bridges Brian Esperance WA 6X6XX5X6X5 58.5
2 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 6566666X56 V 58.1
3 Kempton Warren Carnarvon X56X6XX655 57.4
4 Sweetman Gregory Carnarvon 55X55XX6X6 56.4
5 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6645XX6XX5 56.4
6 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA X66X545665 55.2
7 Blechynden Denis Beverley 10 WA 5X56X45665 V SV 54.2
8 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA X446665566 V 54.1
9 Reid Mahlon Boddington 214 WA 43656X6556 V SV SP 52.1
10 Keogh Catherine Beverley WA 4554655655 L 50.0
F Standard-B
1 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 66656566X6 V SV 58.1
2 Williams Winki Carnarvon 5XXXX5X65X V 57.6
3 Faulkner Kevin City of Subiaco WA XX6X55X665 57.4
4 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 56655666X6 V SV 57.1
5 Moore James Wurgabup WA 5666X65656 V SV PP 57.1
6 Bryan Hugh Moora 92 WA 6X6XX46565 V 56.3
7 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 6466X5556X 55.2
8 Littlely David Bassendean Bellevue WA 45X66X6555 V SV 54.2
9 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5455X6X645 52.2
10 Carver Neil City of Subiaco WA 255334XXX5 V SV 45.3
11 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 6545354445 V SV 45.0
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 666XX6X66X 60.4
2 Kinnear Bob Boddington WA XXX6XX66X5 V SV 59.6
3 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 65XX6X6X66 59.4
4 Bunyan Brett Boddington WA XXX55XX6X6 58.6
5 Viviers Martin Esperance 154 WA X6X6X65655 57.3
6 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 55X66654X5 54.2
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 1236554565 V SV 42.0
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA 66X66XX66X 60.4
2 Hallam Bill Beverley WA 666X666655 58.1
3 Pratt Brendan Moora XX66X55556 56.3
4 Estermann Walter Beverley WA 555656X566 V 55.1
5 Brown Roger Waroona 6554554656 51.0
6 Brown Steven Waroona 256 WA 265544566X 49.1
Hunter Division
1 Timms Alex Perth Fremantle WA VV5V5V5V44 V 48.5
2 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 45V55V5VV4 T 48.4
3 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 45V5V5455V 48.3
4 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 55V554454V 47.2
5 Arnold Tony Beverley Rifle Club VV5454V43V 45.4

Match 5 - Aggregate - Michael Farrell Aggregate

Place Last Name Preferred Name Club State Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA 222.23
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 217.20
3 Craigie Garry Yarloop WA SP 217.14
4 McDONALD Shayne Albany WA 216.21
5 Green Micheal Kambalda 288 WA V 216.12
6 Felton David Albany WA V SV 215.18
7 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 215.16
8 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 214.15
9 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 214.10
10 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 213.16
11 Sakich Steven Mundaring WA 213.16
12 Craigie Molly Yarloop L U J 213.15
13 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 213.13
14 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 213.12
15 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 213.11
16 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 212.12
17 Turner Graeme Mundaring WA V SV 211.19
18 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 210.27
19 Cromb Michael Mundaring 41 WA 210.13
20 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 209.15
21 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 209.13
22 Joyce Paul Mundaring 41 WA 208.15
23 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 208.9
24 Jeffery Tyler Albany U 207.11
25 Martin David City of Subiaco WA V SV 207.9
26 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 207.9
27 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 206.12
28 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 205.12
29 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 203.4
30 Peacock Robert Beverley 10 WA 200.9
31 McGRATH Michael Bindoon WA 197.7
32 Fairbairn LM John East Perth 185 WA V SV 195.8
33 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 178.6
Division F Standard Open
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 263.20
2 Keogh Catherine Beverley WA L 256.11
3 Kempton Warren Carnarvon 254.15
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 254.12
5 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 254.12
6 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA V 254.11
7 Sweetman Gregory Carnarvon 253.14
8 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 252.12
9 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 252.8
10 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 251.7
11 Moore James Wurgabup WA V SV PP 246.9
12 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 245.9
13 Bridges Brian Esperance WA 245.8
14 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 241.9
15 Williams Winki Carnarvon V 240.11
16 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 239.7
17 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 239.6
18 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 238.8
19 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 236.7
20 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 234.4
21 Bryan Hugh Moora 92 WA V 229.9
22 Lydiate Ross Cuballing 69 WA V SV 223.1
Division 1
1 Moore John Boulder WA 222.23
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 217.20
3 Craigie Garry Yarloop WA SP 217.14
4 McDONALD Shayne Albany WA 216.21
5 Green Micheal Kambalda 288 WA V 216.12
6 Felton David Albany WA V SV 215.18
7 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V 215.16
8 McSHANE Warren City of Subiaco WA V 214.15
9 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 214.10
10 Sakich Steven Mundaring WA 213.16
11 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 213.16
12 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA V 213.13
13 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V SP 213.12
14 Turner Graeme Mundaring WA V SV 211.19
15 Milentis Mark Manjimup 137 WA SP 210.27
Division 2
1 Farrell Michael South Perth 7 WA V SV SP 213.11
2 Donovan Graham Esperance 154 WA V SV 212.12
3 Cromb Michael Mundaring 41 WA 210.13
4 Whisson Bradley City of Subiaco WA V 209.15
5 Watkins Peter City of Subiaco WA V SV SP 209.13
6 Joyce Paul Mundaring 41 WA 208.15
7 Martin David City of Subiaco WA V SV 207.9
8 Frehner Ian City of Subiaco WA V SV 207.9
9 Craigie Margaret Yarloop WA L SP 206.12
10 Dods Allan City of Subiaco WA V SV 205.12
11 Samuel Kerry City of Subiaco WA V SV 203.4
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop L U J 213.15
2 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 208.9
3 Jeffery Tyler Albany U 207.11
4 Peacock Robert Beverley 10 WA 200.9
5 McGRATH Michael Bindoon WA 197.7
6 Fairbairn LM John East Perth 185 WA V SV 195.8
7 Eaton Merv Northam 106 WA V SV 178.6
F Standard-A
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 263.20
2 Keogh Catherine Beverley WA L 256.11
3 Kempton Warren Carnarvon 254.15
4 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 254.12
5 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA V 254.12
6 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA V 254.11
7 Sweetman Gregory Carnarvon 253.14
8 Reid Mahlon Boddington 214 WA V SV SP 251.7
9 Blechynden Denis Beverley 10 WA V SV 245.9
10 Bridges Brian Esperance WA 245.8
F Standard-B
1 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA V SV 252.12
2 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA V SV 252.8
3 Moore James Wurgabup WA V SV PP 246.9
4 Carver Neil City of Subiaco WA V SV 241.9
5 Williams Winki Carnarvon V 240.11
6 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 239.7
7 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 239.6
8 Alford David Bassendean Bellevue WA V SV 238.8
9 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 236.7
10 Littlely David Bassendean Bellevue WA V SV 234.4
11 Bryan Hugh Moora 92 WA V 229.9
12 Lydiate Ross Cuballing 69 WA V SV 223.1
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 266.24
2 Bunyan Brett Boddington WA 262.20
3 Kinnear Bob Boddington WA V SV 261.18
4 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 259.25
5 Viviers Martin Esperance 154 WA 256.16
6 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 248.11
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA V SV 242.7
FTR
1 Hallam Bill Beverley WA 256.10
2 Brown Roger Waroona 252.8
3 Kearney Paul Carnarvon WA 251.16
4 Estermann Walter Beverley WA V 250.12
5 Brown Steven Waroona 256 WA 247.8
6 Pratt Brendan Moora 238.9
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 223.27
2 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 220.21
3 Timms Alex Perth Fremantle WA V 219.17
4 Arnold Tony Beverley Rifle Club 213.10
5 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA T 208.14
6 Shield Ian Busselton Bunbury 205.15

Match 4 - The Ian Syme 600/800m - The Ian Syme 600/800m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Dods Allan City of Subiaco WA VV5545555V5VVV5 V SV 74.6
2 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V5V4545VVV555VV V 73.7
3 Moore John Boulder WA 5VV54V5V54VVV55 73.7
4 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA V54455555V55V5V 73.4
5 Green Micheal Kambalda 288 WA 54V55V55V555554 V 73.3
6 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5V35V55V554V5V5 V 72.5
7 McSHANE Warren City of Subiaco WA 55V5VV5V4554455 V 72.4
8 Milentis Mark Manjimup 137 WA V545V4545VVVV4V SP 71.7
9 Sakich Steven Mundaring WA 55V54V54V445VV5 71.5
10 McDONALD Shayne Albany WA 55VV4VV544V5554 71.5
11 Craigie Garry Yarloop WA V55V54V54554455 SP 71.3
12 Felton David Albany WA V5V4VV54V4V4545 V SV 70.6
13 Watkins Peter City of Subiaco WA VVVV4V4455V4554 V SV SP 70.6
14 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 55VV4V44454555V 70.4
15 Cromb Michael Mundaring 41 WA 45455V554V5V35V 70.4
16 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V55534555454VV5 V SP 70.3
17 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA V55V4V455435555 70.3
18 Joyce Paul Mundaring 41 WA 43V45VV4VV45V5V 69.7
19 Turner Graeme Mundaring WA 5VV4V344V54VV55 V SV 69.6
20 Donovan Graham Esperance 154 WA 535VV4V454V455V V SV 69.5
21 Craigie Molly Yarloop V5544V4V54545V4 L U J 69.4
22 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA VV45444555454V5 69.3
23 Craigie Margaret Yarloop WA V34V4455545V555 L SP 69.3
24 Farrell Michael South Perth 7 WA 5V4454V44545555 V SV SP 69.2
25 Samuel Kerry City of Subiaco WA 444445555555554 V SV 69.0
26 Peacock Robert Beverley 10 WA 4444555V4445554 67.1
27 Whisson Bradley City of Subiaco WA 555VV55V40V354V V 66.5
28 Martin David City of Subiaco WA 55V355444554V43 V SV 66.2
29 Jeffery Tyler Albany 3V5555445535552 U 66.1
30 McGRATH Michael Bindoon WA 4534544V3V44445 63.2
31 Frehner Ian City of Subiaco WA 344454545444V44 V SV 63.1
32 Eaton Merv Northam 106 WA 3444V3V44455345 V SV 62.2
33 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 532344V4534444V V SV 59.2
Division F Standard Open
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 65XX6XXX5666XXX 88.8
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 66646556666X656 85.1
3 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA 6565656XX5X5566 V 84.3
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 6646X65X555X5XX V 83.5
5 Kempton Warren Carnarvon XX556X5656XX546 83.5
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA 65665X5555X56XX V SV SP 83.4
7 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 55X565656X65556 V SV 82.2
8 Blechynden Denis Beverley 10 WA XXX64X65X566544 V SV 81.5
9 Keogh Catherine Beverley WA 46X566565X55555 L 80.2
10 Sweetman Gregory Carnarvon 556X54X5X55555X 79.4
11 Carver Neil City of Subiaco WA 5655556555565X5 V SV 79.1
12 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 565565566X55545 V SV 79.1
13 Bridges Brian Esperance WA 26X556546X66546 78.2
14 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5426656X6X64455 76.2
15 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 6566344566X5446 76.1
16 Moore James Wurgabup WA 4544XX5554X6654 V SV PP 75.3
17 Faulkner Kevin City of Subiaco WA X4654555544X555 74.2
18 Alford David Bassendean Bellevue WA 463544655546X55 V SV 73.1
19 Bryan Hugh Moora 92 WA 35456X5543X4X55 V 72.3
20 Williams Winki Carnarvon 644554454564456 V 71.0
21 Littlely David Bassendean Bellevue WA 665554444565534 V SV 71.0
22 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 522555665564554 V SV 70.0
Division 1
1 Filgate Gary Geraldton Greenough WA V5V4545VVV555VV V 73.7
2 Moore John Boulder WA 5VV54V5V54VVV55 73.7
3 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA V54455555V55V5V 73.4
4 Green Micheal Kambalda 288 WA 54V55V55V555554 V 73.3
5 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5V35V55V554V5V5 V 72.5
6 McSHANE Warren City of Subiaco WA 55V5VV5V4554455 V 72.4
7 Milentis Mark Manjimup 137 WA V545V4545VVVV4V SP 71.7
8 Sakich Steven Mundaring WA 55V54V54V445VV5 71.5
9 McDONALD Shayne Albany WA 55VV4VV544V5554 71.5
10 Craigie Garry Yarloop WA V55V54V54554455 SP 71.3
11 Felton David Albany WA V5V4VV54V4V4545 V SV 70.6
12 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V55534555454VV5 V SP 70.3
13 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA V55V4V455435555 70.3
14 Turner Graeme Mundaring WA 5VV4V344V54VV55 V SV 69.6
15 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA VV45444555454V5 69.3
Division 2
1 Dods Allan City of Subiaco WA VV5545555V5VVV5 V SV 74.6
2 Watkins Peter City of Subiaco WA VVVV4V4455V4554 V SV SP 70.6
3 Cromb Michael Mundaring 41 WA 45455V554V5V35V 70.4
4 Joyce Paul Mundaring 41 WA 43V45VV4VV45V5V 69.7
5 Donovan Graham Esperance 154 WA 535VV4V454V455V V SV 69.5
6 Craigie Margaret Yarloop WA V34V4455545V555 L SP 69.3
7 Farrell Michael South Perth 7 WA 5V4454V44545555 V SV SP 69.2
8 Samuel Kerry City of Subiaco WA 444445555555554 V SV 69.0
9 Whisson Bradley City of Subiaco WA 555VV55V40V354V V 66.5
10 Martin David City of Subiaco WA 55V355444554V43 V SV 66.2
11 Frehner Ian City of Subiaco WA 344454545444V44 V SV 63.1
Division 3
1 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 55VV4V44454555V 70.4
2 Craigie Molly Yarloop V5544V4V54545V4 L U J 69.4
3 Peacock Robert Beverley 10 WA 4444555V4445554 67.1
4 Jeffery Tyler Albany 3V5555445535552 U 66.1
5 McGRATH Michael Bindoon WA 4534544V3V44445 63.2
6 Eaton Merv Northam 106 WA 3444V3V44455345 V SV 62.2
7 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 532344V4534444V V SV 59.2
F Standard-A
1 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 65XX6XXX5666XXX 88.8
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 66646556666X656 85.1
3 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA 6565656XX5X5566 V 84.3
4 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 6646X65X555X5XX V 83.5
5 Kempton Warren Carnarvon XX556X5656XX546 83.5
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA 65665X5555X56XX V SV SP 83.4
7 Blechynden Denis Beverley 10 WA XXX64X65X566544 V SV 81.5
8 Keogh Catherine Beverley WA 46X566565X55555 L 80.2
9 Sweetman Gregory Carnarvon 556X54X5X55555X 79.4
10 Bridges Brian Esperance WA 26X556546X66546 78.2
F Standard-B
1 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 55X565656X65556 V SV 82.2
2 Carver Neil City of Subiaco WA 5655556555565X5 V SV 79.1
3 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 565565566X55545 V SV 79.1
4 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 5426656X6X64455 76.2
5 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 6566344566X5446 76.1
6 Moore James Wurgabup WA 4544XX5554X6654 V SV PP 75.3
7 Faulkner Kevin City of Subiaco WA X4654555544X555 74.2
8 Alford David Bassendean Bellevue WA 463544655546X55 V SV 73.1
9 Bryan Hugh Moora 92 WA 35456X5543X4X55 V 72.3
10 Williams Winki Carnarvon 644554454564456 V 71.0
11 Littlely David Bassendean Bellevue WA 665554444565534 V SV 71.0
12 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 522555665564554 V SV 70.0
F Open
1 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 56XX6X56X6XXXXX 88.9
2 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA XX5X666666XXX5X 88.7
3 Bunyan Brett Boddington WA 5X5X6666XX6XXX6 88.7
4 Kinnear Bob Boddington WA 56X6566XX5X66X6 V SV 87.5
5 Viviers Martin Esperance 154 WA 656556565X6X6XX 85.4
6 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 65645X556565446 V SV 78.1
7 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6465544556XX545 76.2
FTR
1 Kearney Paul Carnarvon WA 6655XXX566655XX 85.5
2 Hallam Bill Beverley WA X5466X666666565 85.2
3 Estermann Walter Beverley WA 556X566X55X6566 V 84.3
4 Brown Roger Waroona X646556655666X6 84.2
5 Brown Steven Waroona 256 WA X66555446565XX4 79.3
6 Pratt Brendan Moora 445655565565456 76.0
Hunter Division
1 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 5V5VVV5VV5V55VV 75.9
2 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA V5V555V5VVVVVV5 75.9
3 Timms Alex Perth Fremantle WA 55VV5VVV5VVV544 V 73.8
4 Arnold Tony Beverley Rifle Club 5555455555454V5 72.1
5 Shield Ian Busselton Bunbury 434445V0VV4V455 62.4
6 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 51355V34V5V5434 T 62.3

Match 3 - The Spill Crew 500/600m - The Spill Crew 500/600m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Craigie Molly Yarloop 5V55VV5V5V L U J 50.5
2 Farrell Michael South Perth 7 WA VVVV5555V5 V SV SP 50.5
3 Moore John Boulder WA 5V5VV5555V 50.4
4 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA VVVV54V555 49.5
5 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V54555555V V SP 49.2
6 Watkins Peter City of Subiaco WA 5V5V555545 V SV SP 49.2
7 Frehner Ian City of Subiaco WA 55V4555555 V SV 49.1
8 McDONALD Shayne Albany WA V45555VVV4 48.4
9 Green Micheal Kambalda 288 WA 5V55VV5V44 V 48.4
10 Craigie Margaret Yarloop WA V5555454VV L SP 48.3
11 Jeffery Tyler Albany 554455V5V5 U 48.2
12 Whisson Bradley City of Subiaco WA V54554V555 V 48.2
13 Craigie Garry Yarloop WA 5554V5V554 SP 48.2
14 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5V5V554554 V 48.2
15 McSHANE Warren City of Subiaco WA 5V4V44VV5V V 47.5
16 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 45V454VV5V V 47.4
17 Turner Graeme Mundaring WA 5V4V45VV54 V SV 47.4
18 Felton David Albany WA VVV45V4554 V SV 47.4
19 Joyce Paul Mundaring 41 WA V5544555V4 47.2
20 Cromb Michael Mundaring 41 WA 55V455V454 47.2
21 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 55V5454455 47.1
22 Martin David City of Subiaco WA 544V5454VV V SV 46.3
23 Peacock Robert Beverley 10 WA 53V5454VV5 46.3
24 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 45555V4444 V SV 45.1
25 Sakich Steven Mundaring WA V555045VVV 44.4
26 Donovan Graham Esperance 154 WA 54444V4V54 V SV 44.2
27 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 45V5V44444 44.2
28 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 5544445445 44.0
29 Samuel Kerry City of Subiaco WA 3444V44V5V V SV 43.3
30 Eaton Merv Northam 106 WA 544435V44V V SV 43.2
31 McGRATH Michael Bindoon WA 55345444V4 43.1
32 Milentis Mark Manjimup 137 WA 05VVVVVV0V SP 40.7
33 Dods Allan City of Subiaco WA 0454444444 V SV 37.0
Division F Standard Open
1 Kempton Warren Carnarvon XX5X66X6XX 59.6
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 56XXX66X6X 59.5
3 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6XXXX66X55 58.5
4 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA X65666XX5X V 58.4
5 Moore James Wurgabup WA X6X6566XX5 V SV PP 58.4
6 Sweetman Gregory Carnarvon 66X556X666 58.2
7 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 6X55XX65X6 V SV 57.4
8 Keogh Catherine Beverley WA 56X6556X66 L 57.2
9 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 666X664565 V 56.1
10 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 4565666666 V SV 56.0
11 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 6X66655555 55.1
12 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 65445566XX 53.2
13 Reid Mahlon Boddington 214 WA 4456X4X666 V SV SP 53.2
14 Bridges Brian Esperance WA X654646556 53.1
15 Blechynden Denis Beverley 10 WA X656554565 V SV 53.1
16 Alford David Bassendean Bellevue WA 564565645X V SV 52.1
17 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 5555664X64 52.1
18 Williams Winki Carnarvon 6554556664 V 52.0
19 Littlely David Bassendean Bellevue WA 645X555544 V SV 49.1
20 Bryan Hugh Moora 92 WA 544454X5X5 V 48.2
21 Carver Neil City of Subiaco WA 554366X454 V SV 48.1
22 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 4656445444 V SV 46.0
Division 1
1 Moore John Boulder WA 5V5VV5555V 50.4
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA VVVV54V555 49.5
3 Syme Ian Dalwallinu 208 WA V54555555V V SP 49.2
4 McDONALD Shayne Albany WA V45555VVV4 48.4
5 Green Micheal Kambalda 288 WA 5V55VV5V44 V 48.4
6 Craigie Garry Yarloop WA 5554V5V554 SP 48.2
7 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 5V5V554554 V 48.2
8 McSHANE Warren City of Subiaco WA 5V4V44VV5V V 47.5
9 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 45V454VV5V V 47.4
10 Turner Graeme Mundaring WA 5V4V45VV54 V SV 47.4
11 Felton David Albany WA VVV45V4554 V SV 47.4
12 Sakich Steven Mundaring WA V555045VVV 44.4
13 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 45V5V44444 44.2
14 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 5544445445 44.0
15 Milentis Mark Manjimup 137 WA 05VVVVVV0V SP 40.7
Division 2
1 Farrell Michael South Perth 7 WA VVVV5555V5 V SV SP 50.5
2 Watkins Peter City of Subiaco WA 5V5V555545 V SV SP 49.2
3 Frehner Ian City of Subiaco WA 55V4555555 V SV 49.1
4 Craigie Margaret Yarloop WA V5555454VV L SP 48.3
5 Whisson Bradley City of Subiaco WA V54554V555 V 48.2
6 Joyce Paul Mundaring 41 WA V5544555V4 47.2
7 Cromb Michael Mundaring 41 WA 55V455V454 47.2
8 Martin David City of Subiaco WA 544V5454VV V SV 46.3
9 Donovan Graham Esperance 154 WA 54444V4V54 V SV 44.2
10 Samuel Kerry City of Subiaco WA 3444V44V5V V SV 43.3
11 Dods Allan City of Subiaco WA 0454444444 V SV 37.0
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop 5V55VV5V5V L U J 50.5
2 Jeffery Tyler Albany 554455V5V5 U 48.2
3 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 55V5454455 47.1
4 Peacock Robert Beverley 10 WA 53V5454VV5 46.3
5 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 45555V4444 V SV 45.1
6 Eaton Merv Northam 106 WA 544435V44V V SV 43.2
7 McGRATH Michael Bindoon WA 55345444V4 43.1
F Standard-A
1 Kempton Warren Carnarvon XX5X66X6XX 59.6
2 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 56XXX66X6X 59.5
3 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6XXXX66X55 58.5
4 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA X65666XX5X V 58.4
5 Sweetman Gregory Carnarvon 66X556X666 58.2
6 Keogh Catherine Beverley WA 56X6556X66 L 57.2
7 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 666X664565 V 56.1
8 Reid Mahlon Boddington 214 WA 4456X4X666 V SV SP 53.2
9 Bridges Brian Esperance WA X654646556 53.1
10 Blechynden Denis Beverley 10 WA X656554565 V SV 53.1
F Standard-B
1 Moore James Wurgabup WA X6X6566XX5 V SV PP 58.4
2 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 6X55XX65X6 V SV 57.4
3 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA 4565666666 V SV 56.0
4 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 6X66655555 55.1
5 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 65445566XX 53.2
6 Alford David Bassendean Bellevue WA 564565645X V SV 52.1
7 Ellery Terry Geraldton Greenough WA 5555664X64 52.1
8 Williams Winki Carnarvon 6554556664 V 52.0
9 Littlely David Bassendean Bellevue WA 645X555544 V SV 49.1
10 Bryan Hugh Moora 92 WA 544454X5X5 V 48.2
11 Carver Neil City of Subiaco WA 554366X454 V SV 48.1
12 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 4656445444 V SV 46.0
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA X6X66X6646 58.3
2 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 66556X56X6 57.2
3 Bunyan Brett Boddington WA 64665X66X5 56.2
4 Kinnear Bob Boddington WA 566644X5X6 V SV 54.2
5 Viviers Martin Esperance 154 WA X6455555X6 53.2
6 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 65X5555654 V SV 52.1
7 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 46X646X454 51.2
FTR
1 Hallam Bill Beverley WA XX65446X66 55.3
2 Brown Roger Waroona 65655656X5 55.1
3 Brown Steven Waroona 256 WA 6655565X65 55.1
4 Kearney Paul Carnarvon WA 5566X54656 54.1
5 Estermann Walter Beverley WA 56X6555X44 V 52.2
6 Pratt Brendan Moora 5456556564 51.0
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 55VV555VVV 50.5
2 Timms Alex Perth Fremantle WA 5VVVVV5555 V 50.5
3 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 554V54VV55 T 48.3
4 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 5V5545V455 48.2
5 Arnold Tony Beverley Rifle Club 4533V5554V 44.2
6 Shield Ian Busselton Bunbury 5455454354 44.0

Match 2 - The Alan Parson Project 400/500m - The Alan Parson Project 400/500m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Moore John Boulder WA 5VVVVVVV55 50.7
2 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 55VVVVVV55 50.6
3 Felton David Albany WA 5V55VVVV55 V SV 50.5
4 Donovan Graham Esperance 154 WA 555555V55V V SV 50.2
5 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5VVVVV55V4 49.6
6 Milentis Mark Manjimup 137 WA 455V55VV5V SP 49.4
7 Sakich Steven Mundaring WA 5VV5V555V4 49.4
8 Craigie Garry Yarloop WA 45V5555VV5 SP 49.3
9 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 55555V5455 49.1
10 Cromb Michael Mundaring 41 WA VV545V4VVV 48.6
11 McDONALD Shayne Albany WA 54V554VVVV 48.5
12 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 55V554V4VV V SP 48.4
13 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 4VVV5545V5 V 48.4
14 Jeffery Tyler Albany V555V54VV4 U 48.4
15 Frehner Ian City of Subiaco WA 55VV44555V V SV 48.3
16 Turner Graeme Mundaring WA V545V545V5 V SV 48.3
17 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 555553V55V V 48.2
18 Martin David City of Subiaco WA 5V45455555 V SV 48.1
19 Craigie Molly Yarloop 5445V554VV L U J 47.3
20 Green Micheal Kambalda 288 WA 5V4455V45V V 47.3
21 McSHANE Warren City of Subiaco WA 5V555V444V V 47.3
22 Whisson Bradley City of Subiaco WA V51V5V55VV V 46.5
23 Dods Allan City of Subiaco WA 54V454V54V V SV 46.3
24 Farrell Michael South Perth 7 WA V5444554V5 V SV SP 46.2
25 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 553555VV44 46.2
26 McGRATH Michael Bindoon WA 544V555445 46.1
27 Samuel Kerry City of Subiaco WA 5544545455 V SV 46.0
28 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 5544VVV345 V SV 45.3
29 Watkins Peter City of Subiaco WA V55VV45055 V SV SP 44.3
30 Joyce Paul Mundaring 41 WA 4VV3V45445 44.3
31 Peacock Robert Beverley 10 WA VV43V44544 43.3
32 Craigie Margaret Yarloop WA 51V43454V4 L SP 40.2
33 Eaton Merv Northam 106 WA 4332234V54 V SV 35.1
Division F Standard Open
1 Sweetman Gregory Carnarvon XX66X56X6X 59.5
2 Bridges Brian Esperance WA 6X56XX6XX6 59.5
3 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA XX6X6665X6 V 59.4
4 Alford David Bassendean Bellevue WA 6X65X6XX66 V SV 59.4
5 Keogh Catherine Beverley WA 6X656X6X66 L 59.3
6 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 6X65X6X666 V 59.3
7 Reid Mahlon Boddington 214 WA 6X66656666 V SV SP 59.1
8 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6566X56XXX 58.4
9 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA X6XXX55666 58.4
10 Carver Neil City of Subiaco WA 6X6X5665X6 V SV 58.3
11 Williams Winki Carnarvon 6XX65XX565 V 57.4
12 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA X66X6X5X55 V SV 57.4
13 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 6X5566X65X V SV 57.3
14 Moore James Wurgabup WA 6XX6655656 V SV PP 57.2
15 Blechynden Denis Beverley 10 WA 66X6546X56 V SV 56.2
16 Kempton Warren Carnarvon 466X546X66 55.2
17 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 645666556X 55.1
18 Littlely David Bassendean Bellevue WA 5565X55666 V SV 55.1
19 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 65X5656556 55.1
20 Bryan Hugh Moora 92 WA X55X5555X6 V 54.3
21 Ellery Terry Geraldton Greenough WA X6X5565555 54.2
22 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 4566565655 V SV 53.0
Division 1
1 Moore John Boulder WA 5VVVVVVV55 50.7
2 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 55VVVVVV55 50.6
3 Felton David Albany WA 5V55VVVV55 V SV 50.5
4 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5VVVVV55V4 49.6
5 Milentis Mark Manjimup 137 WA 455V55VV5V SP 49.4
6 Sakich Steven Mundaring WA 5VV5V555V4 49.4
7 Craigie Garry Yarloop WA 45V5555VV5 SP 49.3
8 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA 55555V5455 49.1
9 McDONALD Shayne Albany WA 54V554VVVV 48.5
10 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 55V554V4VV V SP 48.4
11 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 4VVV5545V5 V 48.4
12 Turner Graeme Mundaring WA V545V545V5 V SV 48.3
13 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 555553V55V V 48.2
14 Green Micheal Kambalda 288 WA 5V4455V45V V 47.3
15 McSHANE Warren City of Subiaco WA 5V555V444V V 47.3
Division 2
1 Donovan Graham Esperance 154 WA 555555V55V V SV 50.2
2 Cromb Michael Mundaring 41 WA VV545V4VVV 48.6
3 Samuel Kerry City of Subiaco WA 5544545455 V SV 46.0
4 Frehner Ian City of Subiaco WA 55VV44555V V SV 48.3
5 Martin David City of Subiaco WA 5V45455555 V SV 48.1
6 Craigie Margaret Yarloop WA 51V43454V4 L SP 40.2
6 Whisson Bradley City of Subiaco WA V51V5V55VV V 46.5
7 Dods Allan City of Subiaco WA 54V454V54V V SV 46.3
8 Farrell Michael South Perth 7 WA V5444554V5 V SV SP 46.2
10 Watkins Peter City of Subiaco WA V55VV45055 V SV SP 44.3
16 Joyce Paul Mundaring 41 WA 4VV3V45445 44.3
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop 5445V554VV L U J 47.3
2 McGRATH Michael Bindoon WA 544V555445 46.1
3 Jeffery Tyler Albany V555V54VV4 U 48.4
4 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 5544VVV345 V SV 45.3
5 Peacock Robert Beverley 10 WA VV43V44544 43.3
7 Eaton Merv Northam 106 WA 4332234V54 V SV 35.1
9 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 553555VV44 46.2
F Standard-A
1 Sweetman Gregory Carnarvon XX66X56X6X 59.5
2 Bridges Brian Esperance WA 6X56XX6XX6 59.5
3 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA XX6X6665X6 V 59.4
4 Keogh Catherine Beverley WA 6X656X6X66 L 59.3
5 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 6X65X6X666 V 59.3
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA 6X66656666 V SV SP 59.1
7 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6566X56XXX 58.4
8 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA X6XXX55666 58.4
12 Blechynden Denis Beverley 10 WA 66X6546X56 V SV 56.2
13 Kempton Warren Carnarvon 466X546X66 55.2
F Standard-B
1 Alford David Bassendean Bellevue WA 6X65X6XX66 V SV 59.4
2 Carver Neil City of Subiaco WA 6X6X5665X6 V SV 58.3
3 Williams Winki Carnarvon 6XX65XX565 V 57.4
4 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 645666556X 55.1
5 Littlely David Bassendean Bellevue WA 5565X55666 V SV 55.1
6 Bryan Hugh Moora 92 WA X55X5555X6 V 54.3
7 Ellery Terry Geraldton Greenough WA X6X5565555 54.2
8 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 4566565655 V SV 53.0
9 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA X66X6X5X55 V SV 57.4
10 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 6X5566X65X V SV 57.3
11 Moore James Wurgabup WA 6XX6655656 V SV PP 57.2
14 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA 65X5656556 55.1
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA 66XXXXX6XX 60.7
2 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 66XXXXXX6X 60.7
3 Kinnear Bob Boddington WA X666XX6X6X V SV 60.5
4 Bunyan Brett Boddington WA 66XXXX66X6 60.5
5 Viviers Martin Esperance 154 WA 6XX5X6666X 59.4
6 Piper Bruce Geraldton Greenough WA X6X655666X V SV 58.3
7 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6665656X66 58.1
FTR
1 Estermann Walter Beverley WA XX6X6XX556 V 58.5
2 Hallam Bill Beverley WA 4X6666XX56 57.3
3 Brown Roger Waroona X4466X6566 55.2
4 Brown Steven Waroona 256 WA 6655556656 55.0
5 Pratt Brendan Moora X0666XX66X 54.4
6 Kearney Paul Carnarvon WA 64X55556XX 54.3
Hunter Division
1 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA VVVVVVVVV5 50.9
2 Shield Ian Busselton Bunbury VV5V5VV55V 50.6
3 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue 4V55VVVVV4 48.6
4 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 4545V5VV55 T 48.3
5 Arnold Tony Beverley Rifle Club 5V555545V4 48.2
6 Timms Alex Perth Fremantle WA 35555455V5 V 47.1

Match 1 - The Alf Brown Memorial 300/500m - The Alf Brown Memmorial 300/500m

Place Last Name Preferred Name Club State Shots Info Score
Division Open
1 Milentis Mark Manjimup 137 WA VVVVVVVVV5 SP 50.9
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5VVVVVV555 50.6
3 McDONALD Shayne Albany WA V55VVVVV4V 49.7
4 Craigie Garry Yarloop WA 5V5VVVV5V4 SP 49.6
5 Moore John Boulder WA V5V4V5V55V 49.5
6 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 554VVVVV55 49.5
7 Craigie Margaret Yarloop WA V5V5554V5V L SP 49.4
8 Donovan Graham Esperance 154 WA 545VV5555V V SV 49.3
9 Whisson Bradley City of Subiaco WA V5555VV455 V 49.3
10 Sakich Steven Mundaring WA 55VV55V554 49.3
11 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA V5VV5V54V4 48.5
12 McSHANE Warren City of Subiaco WA V5555V544V V 48.3
13 Joyce Paul Mundaring 41 WA V455V45V55 48.3
14 Dods Allan City of Subiaco WA 555V5V45V4 V SV 48.3
15 Felton David Albany WA 554V5V5V54 V SV 48.3
16 Green Micheal Kambalda 288 WA 554V55455V V 48.2
17 Farrell Michael South Perth 7 WA 44555V5V55 V SV SP 48.2
18 Turner Graeme Mundaring WA VV3VVVV545 V SV 47.6
19 Frehner Ian City of Subiaco WA V555VV4V44 V SV 47.4
20 Craigie Molly Yarloop 54445VV55V L U J 47.3
21 Martin David City of Subiaco WA 5544VV455V V SV 47.3
22 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 5VV345V555 V 47.3
23 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 44454V55VV V SP 46.3
24 Watkins Peter City of Subiaco WA 545VV45445 V SV SP 46.2
25 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 54V5V54544 V SV 46.2
26 Jeffery Tyler Albany 444V4VVV45 U 45.4
27 McGRATH Michael Bindoon WA 354545VVV4 45.3
28 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 54444V455V V 45.2
29 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 44VV455445 45.2
30 Samuel Kerry City of Subiaco WA V454454455 V SV 45.1
31 Cromb Michael Mundaring 41 WA 554V454454 45.1
32 Peacock Robert Beverley 10 WA 444V445V45 44.2
33 Eaton Merv Northam 106 WA V443342544 V SV 38.1
Division F Standard Open
1 Williams Winki Carnarvon 66XXX6XXXX V 60.7
2 Keogh Catherine Beverley WA 6X66X66XX6 L 60.4
3 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA X66X666X66 V SV 60.3
4 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6665XX6X66 59.3
5 Littlely David Bassendean Bellevue WA 66X66X6665 V SV 59.2
6 Ellery Terry Geraldton Greenough WA XX665X5656 57.3
7 Sweetman Gregory Carnarvon 66XX6X5664 57.3
8 Kempton Warren Carnarvon 666XX55665 57.2
9 Carver Neil City of Subiaco WA X5565X56XX V SV 56.4
10 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 65556XX56X V SV 56.3
11 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 6X55X6655X V 56.3
12 Reid Mahlon Boddington 214 WA 5546666666 V SV SP 56.0
13 Moore James Wurgabup WA 5565665666 V SV PP 56.0
14 Blechynden Denis Beverley 10 WA 6665X54566 V SV 55.1
15 Bryan Hugh Moora 92 WA 4566X56665 V 55.1
16 Bridges Brian Esperance WA 5655656566 55.0
17 Alford David Bassendean Bellevue WA X6455X6565 V SV 54.2
18 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 666X5X4555 54.2
19 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 65565X5565 V SV 54.1
20 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA X55X664564 53.2
21 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA 6546655646 V 53.0
22 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 55445X6X65 52.2
Division 1
1 Milentis Mark Manjimup 137 WA VVVVVVVVV5 SP 50.9
2 Crago Stephen Bassendean/Bellevue WA 5VVVVVV555 50.6
3 McDONALD Shayne Albany WA V55VVVVV4V 49.7
4 Craigie Garry Yarloop WA 5V5VVVV5V4 SP 49.6
5 Moore John Boulder WA V5V4V5V55V 49.5
6 Ozolnieks Andy Mundaring 41 WA 554VVVVV55 49.5
7 Sakich Steven Mundaring WA 55VV55V554 49.3
8 Townsend Neil Perth - Fremantle 293 WA V5VV5V54V4 48.5
9 McSHANE Warren City of Subiaco WA V5555V544V V 48.3
10 Felton David Albany WA 554V5V5V54 V SV 48.3
11 Green Micheal Kambalda 288 WA 554V55455V V 48.2
12 Turner Graeme Mundaring WA VV3VVVV545 V SV 47.6
13 Filgate Gary Geraldton Greenough WA 5VV345V555 V 47.3
14 Syme Ian Dalwallinu 208 WA 44454V55VV V SP 46.3
15 Sue Kenneth Busselton-Bunbury Rifle Club WA 54444V455V V 45.2
Division 2
1 Craigie Margaret Yarloop WA V5V5554V5V L SP 49.4
2 Donovan Graham Esperance 154 WA 545VV5555V V SV 49.3
3 Whisson Bradley City of Subiaco WA V5555VV455 V 49.3
4 Joyce Paul Mundaring 41 WA V455V45V55 48.3
5 Dods Allan City of Subiaco WA 555V5V45V4 V SV 48.3
6 Farrell Michael South Perth 7 WA 44555V5V55 V SV SP 48.2
7 Frehner Ian City of Subiaco WA V555VV4V44 V SV 47.4
8 Martin David City of Subiaco WA 5544VV455V V SV 47.3
9 Watkins Peter City of Subiaco WA 545VV45445 V SV SP 46.2
10 Samuel Kerry City of Subiaco WA V454454455 V SV 45.1
11 Cromb Michael Mundaring 41 WA 554V454454 45.1
Division 3
1 Craigie Molly Yarloop 54445VV55V L U J 47.3
2 Fairbairn LM John East Perth 185 WA 54V5V54544 V SV 46.2
3 Jeffery Tyler Albany 444V4VVV45 U 45.4
4 McGRATH Michael Bindoon WA 354545VVV4 45.3
5 Jupp Daryl Geraldton Greenough WA 44VV455445 45.2
6 Peacock Robert Beverley 10 WA 444V445V45 44.2
7 Eaton Merv Northam 106 WA V443342544 V SV 38.1
F Standard-A
1 Keogh Catherine Beverley WA 6X66X66XX6 L 60.4
2 Oates Graham Busselton-Bunbury Rifle Club WA 6665XX6X66 59.3
3 Sweetman Gregory Carnarvon 66XX6X5664 57.3
4 Kempton Warren Carnarvon 666XX55665 57.2
5 Lloyd Bruce Bassendean Bellevue WA 6X55X6655X V 56.3
6 Reid Mahlon Boddington 214 WA 5546666666 V SV SP 56.0
7 Blechynden Denis Beverley 10 WA 6665X54566 V SV 55.1
8 Bridges Brian Esperance WA 5655656566 55.0
9 Doney Gerard Perth - Fremantle 293 WA 6546655646 V 53.0
10 Dei Giudici Ben Carnarvon 65 WA 55445X6X65 52.2
F Standard-B
1 Williams Winki Carnarvon 66XXX6XXXX V 60.7
2 Wittorff George Busselton-Bunbury Rifle Club WA X66X666X66 V SV 60.3
3 Littlely David Bassendean Bellevue WA 66X66X6665 V SV 59.2
4 Ellery Terry Geraldton Greenough WA XX665X5656 57.3
5 Carver Neil City of Subiaco WA X5565X56XX V SV 56.4
6 McRostie Lynton Beverley Rifle Club WA 65556XX56X V SV 56.3
7 Moore James Wurgabup WA 5565665666 V SV PP 56.0
8 Bryan Hugh Moora 92 WA 4566X56665 V 55.1
9 Alford David Bassendean Bellevue WA X6455X6565 V SV 54.2
10 Faulkner Kevin City of Subiaco WA 666X5X4555 54.2
11 Lydiate Ross Cuballing 69 WA 65565X5565 V SV 54.1
12 Norwood Ashley Geraldton Greenough WA X55X664564 53.2
F Open
1 Stoffels Shaun Bassendean Bellvue WA XXX6XX66XX 60.7
2 Puzey Keiton Bassendean Bellevue 66XXXXXX6X 60.7
3 Kinnear Bob Boddington WA 6XX66XXXX6 V SV 60.6
4 Viviers Martin Esperance 154 WA X6X66XX5XX 59.6
5 Bunyan Brett Boddington WA XXX566XX5X 58.6
6 Merritt Brett Busselton-Bunbury Rifle Club WA 45XX6XX6XX 57.6
7 Piper Bruce Geraldton Greenough WA 44X566X665 V SV 54.2
FTR
1 Hallam Bill Beverley WA 6X66665X66 59.2
2 Kearney Paul Carnarvon WA 5X6XXXX5XX 58.7
3 Brown Steven Waroona 256 WA 5X65X66XX6 58.4
4 Brown Roger Waroona 4666XX666X 58.3
5 Pratt Brendan Moora X6X55X5X6X 57.5
6 Estermann Walter Beverley WA X565666X55 V 56.2
Hunter Division
1 Mitchell Charles Busselton Bunbury WA 5V555VVV5V T 50.5
2 Shield Ian Busselton Bunbury 45V5V5VV5V 49.5
3 Arnold Tony Beverley Rifle Club VV45VV5V55 49.5
4 Crudeli Kieran Bassendean Bellevue VVV5455V55 49.4
5 Timms Alex Perth Fremantle WA 5V54V555V5 V 49.3
6 Boneham Brett Perth Fremantle Rifle Club WA 44VV5VV555 48.4